Sports
Futbols

Gorkšs meklē izlases treneri, palikuši divi kandidāti0

foto – Edijs Pālens/LETA

Latvijas futbola izlasei ceturtdien pēc Latvijas Futbola federācijas (LFF) valdes sēdes vēl netika nozīmēts jauns galvenais treneris, bet uz šo amatu ir palikuši divi pretendenti, atklāja jaunais organizācijas prezidents Kaspars Gorkšs.

Tieši pirms mēneša no Latvijas izlases galvenā trenera amata tika atbrīvots Aleksandrs Starkovs, bet jauns stūrmanis komandai vēl nav atrasts. Tika prognozēts, ka jauns speciālists varētu tikt nozīmēts ceturtdien pēc pirmās LFF valdes sēdes Gorkša vadībā, tomēr tas nenotika.

Iepriekš federācijā bija izstrādāts saraksts ar pieciem kandidātiem, bet tagad loks sašaurināts līdz diviem speciālistiem.

“Šobrīd konkrēts lēmums valstsvienības galvenā trenera sakarā nav pieņemts. Mans lūgums bija iepazīties detalizētāk ar tiem kandidātiem, kuri ir izteikuši vēlmi strādāt ar valstsvienību un kuri jau ir intervēti,” žurnālistiem pēc valdes sēdes sacīja Gorkšs, kurš kļuvis par vadītāju darba grupai, kas vērtē nākamo izlases galveno treneri.

“Papildus treneru meklēšana nav bijusi. Sākumā iepazīsimies ar to, kas ir bijis līdz šim, un tad jau diskusiju ceļā un pēc personīgajām intervijām izvērtēsim, vai ir nepieciešams kāds papildus kandidāts,” norādīja Gorkšs.

Ar abiem speciālistiem tuvākajā laikā ieplānotas tikšanās aci pret aci tepat Latvijā.

Latvijas izlase jau jūnija sākumā aizvadīs Baltijas kausa izcīņas spēles ar Lietuvu un Igauniju, kā arī gaidāms duelis savā laukumā ar Azerbaidžānu. Pagaidām nav skaidrības, vai komanda šajā turnīrā spēlēs ar jauno treneri pie stūres.

Saistītie raksti

“Ideālā variantā mums gribētos, lai Baltijas kausā būtu jau jaunais treneris, taču mēs nevēlētos šo lēmumu sasteigt un saskarties ar iepriekš pieļautām kļūdām. Šim lēmumam ir jābūt detalizēti izspriestam un pārdomātam,” izteicās Gorkšs.

Abi aktuālie kandidāti darbā ar Latvijas izlasi esot izteikuši vēlmi ņemt līdzi vienu savu asistentu, bet kā pārējos treneru kolektīvā iesaistīt pašmāju speciālistus.

LA.lv