Mobilā versija
-3.8°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Trešdiena, 7. decembris, 2016
10. februāris, 2016
Drukāt

Grib izdot diasporas latviešu bērnu mīļāko dziesmu izlasi

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto.

Pasaules brīvo latviešu apvienība, tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, izsludina akciju diasporas bērniem un jauniešiem “Man dziesmiņu nepietrūka”, aģentūra LETA uzzināja apvienībā.

Akcija norisināsies trīs posmos, sākot ar februāri, un noslēgsies 2018.gada jūlijā. Akcijas pirmajā posmā latviešu diasporas skolu skolēni aicināti veikt pētījumus par latviešu tautasdziesmām. Šis posms tiek rīkots ar mērķi veicināt ārzemēs dzīvojošo latviešu bērnu un jauniešu cieņu un mīlestību pret latviešu tautasdziesmām, radot iespēju tās pētīt un analizēt, kā arī izdziedāt.

Tālākā akcijas posmā ir paredzēts izveidot dāvanu Latvijas valsts simtgadē – mobilo ierīču lietotni ar ārzemēs dzīvojošo latviešu bērnu un jauniešu mīļākajām tautasdziesmām.

Akcijā aicināti piedalīties latviešu diasporas skolu bērni un jaunieši vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un KalniņuDiriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+