Mobilā versija
+7.5°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
10. februāris, 2016
Drukāt

Grib izdot diasporas latviešu bērnu mīļāko dziesmu izlasi

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto.

Pasaules brīvo latviešu apvienība, tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, izsludina akciju diasporas bērniem un jauniešiem “Man dziesmiņu nepietrūka”, aģentūra LETA uzzināja apvienībā.

Akcija norisināsies trīs posmos, sākot ar februāri, un noslēgsies 2018.gada jūlijā. Akcijas pirmajā posmā latviešu diasporas skolu skolēni aicināti veikt pētījumus par latviešu tautasdziesmām. Šis posms tiek rīkots ar mērķi veicināt ārzemēs dzīvojošo latviešu bērnu un jauniešu cieņu un mīlestību pret latviešu tautasdziesmām, radot iespēju tās pētīt un analizēt, kā arī izdziedāt.

Tālākā akcijas posmā ir paredzēts izveidot dāvanu Latvijas valsts simtgadē – mobilo ierīču lietotni ar ārzemēs dzīvojošo latviešu bērnu un jauniešu mīļākajām tautasdziesmām.

Akcijā aicināti piedalīties latviešu diasporas skolu bērni un jaunieši vecumā no septiņiem līdz 18 gadiem.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+