Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
9. jūnijs, 2015
Drukāt

Grupas “Labvēlīgais tips” jaunais videoklips – “Nianses”

Foto - Dāvis JansonsFoto - Dāvis Jansons

Tieši Līgo priekšvakarā grupa “Labvēlīgais tips” nolēmusi iepriecināt savus fanus ar jaunu singlu “Nianses”, cerot, ka tas kļūs par šīs vasaras dārza ballīšu galveno grāvēju.
Dziesma, kas dziedama pie ugunskura vai grila. Dažādās kompānijās vai pat vienatnē, jo kaut ko lipīgāku, kā arī vēl absurdāku piedziedājuma minimālisma ziņā izdomāt laikam vairs nevar.

Par dziesmas melodiju tradicionāli parūpējušies Andris Freidenfelds, Normunds Jakušonoks un Ģirts Lūsis. Par tekstu atbildība jāuzņemas Andrim Freidenfeldam. To visu skaņās iemūžināt palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”.

Pēc ilgāka pārtraukuma “Labvēlīgais tips” izveidojis dziesmai arī videoklipu, kuru nofilmēja un samontēja Mikus Druķis un Dāvis Jansons. Mīmu lomās Andris Apinis un Pēteris Rimšs. Fimēts Carnikavā un Ronalda Šulca fotostudijā.
Videoklips:

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+