×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
5. aprīlis, 2017
Drukāt

Hiphopa apvienība “Olas” izziņo koncerttūri

Foto - LetaFoto - Leta

Hiphopa apvienības “Olas” ilgi gaidītais debijas albums “Ir klāt” jau šajās Lieldienās! Albumam sekos reģionālā koncerttūre “Vai tu esi gatavs?”, kas norisināsies kopumā deviņās Latvijas pilsētās no 21. aprīļa līdz 19. maijam un noslēgsies ar lielkoncertu koncertzālē “Palladium Riga” 26. maijā Rīgā.

Koncerttūrē apvienībai pievienosies jaunais un daudzsološais DJ Guestino, kas iesildīs publiku pirms koncertiem. Dažos no tūres koncertiem uz skatuves līdzās abiem “Olas” dalībniekiem kāps arī dziedošais policists Nikolajs Puzikovs. 6. maijā Ventspilī teātra namā “Jūras vārti” notiks vienīgais tūres dienas pasākums, kuru būs iespēja apmeklēt bez vecuma ierobežojuma. Pēcāk “Jūras vārtos” notiks vakara koncerts un nakts ballīte. Savukārt 13. maijā Liepājā notiks grandioza pludmales sezonas atklāšanas ballīte pludmales bārā “Red Sun Buffet”. Noslēguma koncerta programmā “Palladium Riga” piedalīsies īpašie viesi, kas tiks paziņoti tuvojoties koncertam, paredzētas arī aktivitātes no sadarbības partneriem.

“Olas” debijas albums “Ir klāt” Lieldienās būs pieejams gan fiziski izdotā CD versijā, gan digitāli un vēlāk nonāks arī straumēšanas servisos. Albumā būs klausāmas 14 prikolrepa kompozīcijas, kas tapušas no apvienības pirmsākumiem līdz pat šī gada pavasarim, tostarp populārākie singli “Daudz naudas”, “Dzīvoju pie mammas”, “Priekšnieku nav”, “Keep calm like Kristaps Porzingis”, “Prezidents” pied. Renārs Zeltiņš, kā arī 8.martā izdotais singls “Policists” pied. Nikolais Puzikovs un vairākas vēl līdz šim nedzirdētas dziesmas.

Hiphopa apvienība “Olas” radusies kā humora projekts pirms trīs gadiem, apvienojoties kādreizējiem kursa biedriem Žanim Pavlovskim un apvienības “Kreisais Krasts” biedram Arvim Reikam. Pirmā pusgada laikā “Olas” sasniedza pārsteidzošus Youtube skatījumu rādītājus. Šobrīd apvienības Youtube videoklipu skatījumi kopumā pārsniedzot 20 miljonus. Arī Instagram sekotāju skaits katram dalībniekam ir iespaidīgs: Reikam vairāk nekā 50 tūkstoši un Žanim 40 tūkstoši. Līdz šim “Olas” priecējuši fanus vien ar atsevišķiem singliem, videoklipiem, kā arī koncertos. Šajā pavasarī beidzot klajā nāks debijas albums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+