Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 1.novembrim. Dažus noteikumus var lauzt, citiem jāpakļaujas 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tev patīk būt neatkarīgam, bet tu esi pietiekami inteliģents, lai apzinātos, ka noteiktās lietās ir nepieciešams sastrādāties ar citiem, lai kaut ko panāktu. Turpmākā gada laikā tu pabūsi daudzās vietās, bet nokļūsi tur ātrāk, ja sadarbosies ar spēcīgiem cilvēkiem.

Auns

Tas, kas tev šonedēļ jāapzinās: dažus noteikumus vari droši lauzt, bet citiem ir jāpakļaujas. Ja tu esi gudrs, pavadīsi laiku prātojot, kurš ir kurš. Ja tu izpratīsi nepareizi, tas tev varētu izmaksāt diezgan daudz naudas.

Vērsis

Ja draugs vai radinieks vēlas pieņemt lēmumu tavā vietā, ļauj to darīt. Tev vajadzētu būt vieglāk uzticēties citu cilvēku spriedumiem līdz ar Merkura pārvietošanos tev pretējā Skorpiona zīmē. Jā, viņiem no sirds rūp tavas intereses.

Dvīņi

Sāc domāt par veidiem, kā vari padarīt savu darba rutīnu mazāk stresainu. Tev var nerasties izdevība izmantot savas idejas uzreiz, bet ap nākamās nedēļas vidu būsi priecīgs, ka tam veltīji pūles. Tas tiešām ir tā vērts.

Vēzis

Ja tavas jūtas pret konkrētu cilvēku nav tik pozitīvas, kā liekas, viņam tas šķiet, tu nodarīsi vairāk postu izliekoties, nevis pasakot taisnību. Godīgums šodien ir ļoti svarīgs, it īpaši, ja tas ir saistīts ar tavām sirdslietām. Godīgums vienmēr ir bijusi labākā politika.

Lauva

Tev ir jāsaglabā objektivitāte attiecībā uz jautājumu, kurš potenciāli varētu radīt problēmu. Pēdējā lieta, ko tu varētu gribēt, ir tikt ievilktam emociju virpulī, no kura neviens neizkļūs neskarts. Šis ir vissliktākais iespējamais laiks, lai izvēlētos puses. Saglabā neitralitāti.

Jaunava

Tu šodien tiksi konfrontēts ar kaut ko jaunu, visticamāk, ar ideju vai veidu, kā skatīties uz dzīvi, un, lai neteiktu vairāk, tas tevi ieintriģēs. Kaut kā tu atradīsi veidu, kā tas iederēsies kopā ar taviem jau esošajiem uzskatiem. Savas iekšējās pasaules bagātināšana viennozīmīgi ir kaut kas labs.

Svari

Rutīnas jautājumus šodien nedrīkst atstāt citiem cilvēkiem, ja vien vēlies, lai tie tiktu paveikti kārtīgi. Noteikti pienākumi var būt nogurdinoši un pieprasīt diezgan daudz tava laika, bet tie ir jāpaveic, tāpēc ķeries vien klāt. Gandarījums par paveikto nebūs vienīgais atalgojums!

Skorpions

Līdz ar prāta planētas Merkura pārvietošanos uz tavu zīmi tu beidzot būsi spējīgs saprast lietas, kuras nesenā pagātnē tevi mulsināja. Bet neiekrīti lamatās un neuzskati, ka zini visu – vienmēr ir kaut kas jauns, ko apgūt un uzzināt. Zināšanās ir spēks!

Strēlnieks

Šodien un tuvāko dienu laikā var pienākt brīži, kad šķiet, ka atkal ir jaunas grūtības, kuras jāpārvar ikvienā virzienā, bet vai tā patiešām ir, vai arī prāts ar tevi atkal spēlējas? Visticamāk, tas ir pēdējais variants, tāpēc pārāk neuztraucies. Jebkurā gadījumā viss būs labi!

Mežāzis

Tici tam vai nē, bet šis tev ir viens no gada labākajiem laikiem. Vienīgās briesmas ir tajā, ka vari to izbojāt ar negatīvu domāšanu, kura nenāk no tava prāta, bet no apkārtējo ietekmes. Šodien domā tikai pozitīvas domas un, ja kāds mēģina to izjaukt – laipni viņiem palūdz, lai turas pa gabalu!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Izvēle, ar kuru šobrīd saskaries, ir vienkārša: vai nu tu seko ceļam, kuru citi ir jau iestaigājuši pirms tevis vai arī dodies pavisam jaunā virzienā, kuru vari saukt par savējo. Tā kā tu esi piedzīvojumu meklētājs, visticamāk, izvēlēsies pēdējo variantu. Dzīve ir labāka un laimīgāka, ja tā ir kā piedzīvojums.

Zivis

Atbilde tavai ilgtermiņa problēmai ir aprakta tavā zemapziņā un tuvāko dienu notikumi palīdzēs to izcelt virspusē. Tu iespresi pats sev, kad sapratīsi, cik vienkārši tas bija, bet, protams, būsi arī gandarīts, ka to beidzot noskaidroji un atrisināji. Neatliec neko uz vēlāku.

LA.lv