Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 10. jūnijam. Viens nav karotājs!0

Dienas noskaņa

Svētdiena labvēlīga tiem, kas gatavi rīkoties, nevis tikai runāt un plānot. Tāpat zvaigznes atbalsta aktivitātes, kas vērstas uz visas sabiedrības labumu, vērts tajās iesaistīties.

Auns

Zvaigznes iesaka Aunam nodarboties tikai ar tām lietām, kas viņu patiešām interesē. Ja dzīsies pēc izdevīguma, vari zaudēt daudz un pašu vērtīgāko. Svētdien velti uzmanību jaunākajiem ģimenes locekļiem – viņiem tevis pēdējā laikā pietrūkst!

Vērsis

Īpašas pārmaiņas šodien nav gaidāmas, tomēr ieteicams pavērot apkārtējos cilvēkus. Kādam no viņiem, iespējams, ir sakāms kas svarīgs, bet viņš kautrējas tev to atklāt. Pavadi vairāk laika svaigā gaisā, drīz jau atkal būs rudens – kad tu paspēsi pamanīt vasaru?

Dvīņi

Labvēlīga diena Dvīņiem, kuri spēj pieņemt lēmumus un darboties patstāvīgi, bez bikstīšanas un pamudinājumiem. Nevienā jautājumā, kas skar konkurenci, tu nebūsi gatavs piekāpties. Tev labāk patīk rīkoties, lai sasniegtu mērķi.

Vēzis

Vēzis var droši izskatīt visus piedāvājumus gan darbam, gan atpūtai. Ja tie ir atvaļinājuma plāni, atbalsti tos, kas patīk arī tev, nepiekāpies mīļā miera vai partnera izvēles priekšā. Atceries, ka kompromiss ir iespējams vienmēr. Darba jomā dodama priekšroka tiem piedāvājumiem, kas varētu palielināt tavus ienākumus.

Lauva

Šodien vēlams aprēķināt visas situācijas divus soļus uz priekšu un aktīvi rosīties, lai īstenotu savas idejas. Pacenties radīt labu iespaidu cilvēkiem, ar kuriem šodien satiksies – var gadīties, ka izveidojas veiksmīga sadarbība.

Jaunava

Jaunavas mēģinās sadalīt prioritātes savā dzīvē, un tas nebūs viegli, jo katrā dzīves jomā tās var būt krasi atšķirīgas. Tieksme pēc perfekcijas var nogurdināt, tāpēc brīvdienās labāk pievērsties tam, kam tās domātas – atpūtai.

Svari

Zvaigznes iesaka Svariem bagātināt savu pieredzi ar jaunu un vērtīgu informāciju. Ja tā attiecas uz tevi personīgi, nestāsti pagaidām nevienam – tev vispirms jātiek skaidrībā pašam, lai varētu iepazīstināt ar savu nostāju ģimenes locekļus.

Skorpions

Pirms kaut ko uzsākt, vispirms visu kārtīgi pārdomā un izsver. Šobrīd nedrīkst neko atstāt pašplūsmā cerībā, ka laiks parādīs pareizo risinājumu. Ja šis process prasa veltīt daļu brīvdienas aprēķiniem, samierinies ar šo upuri. Darba nedēļas laikā vienkārši tam nevarēsi pievērsties.

Strēlnieks

Diena varētu izvērsties visnotaļ veiksmīga, īpaši agrāk iesāktu lietu turpināšanai un plānu īstenošanai. Piemērots brīdis, lai sevi iepriecinātu ar kaut ko no vasaras modes piedāvājuma. Ja otrā pusīte nevēlas doties iepirkties, šoreiz to veiksmīgi īstenosi arī vienatnē. Nevajag uzspiest savu skatījumu par brīvdienas pavadīšanu. Vismaz ne vienmēr.

Mežāzis

Mežāzim pavērsies iespējas ievērojami uzlabot savu materiālo stāvokli. Peļņas iespējas un jauns paziņu loks atspoguļosies tavā garastāvoklī – tas kļūs ievērojami labāks.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Netērē laiku, lai pārliecinātu kādu cilvēku, kas domā citādāk nekā tu. Sarunas neko labu nenesīs, bet savu taisnību labāk pierādīt ar darbiem, nevis vārdiem. Savukārt attapīgums un pat kaut kādā mērā viltība tev palīdzēs īstenot iecerēto.

Zivis

Zivis spēs piepildīt kādu senu vēlēšanos, kas saistīta ar lielāka labuma gūšanu plašākam sabiedrības lokam. Neatsaki, ja tev piedāvā iesaistīties kādās sociālās akcijās vai kampaņās – reizēm viens nav karotājs, bet kopā var paveikt daudz!

LA.lv