Horoskopi un mistika
Horoskopi

Sāc kalt atvaļinājuma plānus! Horoskopi 22.05.2017. – 28.05.2017. 16

Foto – AFP/LETA

Auns

Grūtībām un pūliņiem bagāta nedēļa, taču arī paveiktā darba augļi būs saldi un tos izdosies baudīt jau visai drīz. Grūtākais un smagākais laiks būs nedēļas vidus, bet tās nogalē jau vismaz daļēji varēs baudīt paveiktā augļus. Nedod nepārdomātus solījumus!

Vērsis

Laiks jaunām idejām un arī to realizācijai, taču, pirms sākt rīkoties, nepieciešams visu labi apdomāt un sastādīt rīcības plānu. Plānošanai un nākotnes vīzijām piemērotāks nedēļas sākums, savukārt aktīvai rīcībai labāks tās vidus.

Dvīņi

Visai raibs un notikumiem bagāts laiks. Nedēļas sākumā uzmanību nāksies pievērst mājai un ģimenei, tās vidus vairāk piemērots aktivitātēm profesionālajā darbībā, bet pēc tam jau varēs arī atpūsties un kalt nākotnes plānus.

Vēzis

Grūta, cītīga darba pilna nedēļa, taču, neraugoties uz to, nepieciešams atrast laiku arī atpūtai, citādi var ciest veselība. Svarīgi izraudzīties īstās prioritātes un darba lietām nevajadzētu pieiet pārlieku emocionāli. Brīvajā laikā par darbu gan nevajadzētu domāt…

Lauva

Planētas labvēlīgas finanšu jautājumu sakārtošanai. Šajās lietās nevajadzētu kautrēties lūgt pieredzējušu ekspertu padomu, ja tas nepieciešams, un patiesībā tas attiecas arī uz citām dzīves jomām. Svarīgi arī būt vērīgam, lai nepalaistu garām kādu izdevību.

Jaunava

Intuīcija spēcīgāka nekā parasti, patiesībā tā jau gandrīz robežosies ar gaišredzību, tas palīdzēs tikt galā pat vissarežģītākajās situācijās, sevišķi visā, kas attiecas uz naudas lietām.

Svari

Planētas sola veiksmīgu un ražīgu nedēļu, taču nāksies arī krietni pastrādāt. Izvērtējot riskus, intuīcijai un priekšnojautām uzticēties varēs. Nedēļas sākumā labāk paļauties tikai pašam uz sevi, taču, sākot jau ar tās vidu, veiksies arī kolektīvi darāmais.

Skorpions

Zvaigžņu stāvoklis labvēlīgs ātrai, drosmīgai un enerģiskai rīcībai, kas nesīs arī augļus. Labi tomēr darīs tie šīs zīmes pārstāvji, kuri to nepārvērtīs uzmācībā, nekaunībā un savas gribas uzspiešanā par katru cenu.

Strēlnieks

Šonedēļ izdosies saskatīt apkārt notiekošā likumsakarības un tas ļaus izstrādāt pareizo rīcības plānu gandrīz vai jebkurā situācijā. Gudri darīs tie no viņiem, kuri necentīsies visu paveikt tikai paši, bet iesaistīs arī domubiedrus.

Mežāzis

Planētas noskaņo uz ātru, taču pārsteidzīgu rīcību, tādēļ pareizāk darīs tie no viņiem, kuri septiņas reizes nomērīs un tikai tad vienu reizi griezīs. Vēl gudrāk darīs tie, kuri pēc iespējas ļaus visam iet savu gaitu un iejauksies tikai tad, ja tas tiešām būs nepieciešams.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Arī viņš šonedēļ gatavs ātrai un drosmīgai rīcībai, taču atšķirībā no Mežāža spēja nojaust notiekošā patiesos cēloņus gandrīz vienmēr ļaus izvēlēties pareizo rīcības plānu. Galvenais – izvēlēties pareizās prioritātes.

Zivis

Tikt uz priekšu palīdzēs spēja nojaust pareizu rīcību, taču var traucēt gan savu spēju un varēšanas pārvērtēšana, gan arī nenovērtēšana. Veiksies tiem šai zīmei piederīgajiem, kuri atradīs īsto vidusceļu.

LA.lv