Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 24.novembrim. Pieņem dāvanu no drauga! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Tu nekad neesi bijis verdzisks sekotājs modei, un tu to negrasies mainīt. Zvaigžņu vēstījums tavā dzimšanas dienā mudina tevi būt unikālam it visā, ko dari. Neseko pēdējām tendencēm, bet radi tās pats un ļauj citiem tev sekot.

Auns

Neesi pārāk lepns, lai pieņemtu dāvanu no drauga. Ne tikai tev ir nepieciešams tas, ko viņi vēlas dot, bet pieņemšana liks arī viņiem justies labi. Tā ir situācija, kad vinnētāji ir visi: kāpēc to noraidīt?

Vērsis

Plāns uzlabot savu peļņu var būt vilinošs, bet, ja tas nozīmē, ka ir jādara kaut kas, par ko tu justos neērti pats par sevi, tad to vajadzētu laist garām. Tāpat kā mīlestība, pašcieņa ir kaut kas, ko par naudu nevar nopirkt.

Dvīņi

Ja citi sagaida, ka tu rīkosies tā, kā tev pašam nepatīk, tad kaut kas acīmredzot ir nepareizi. Tev nav jādara tas, ko viņi vēlas. Tev noteikti nav jāspēlē loma, kas ir pavisam sveša. Esi tu pats!

Vēzis

Tu pēdējā laikā esi sevi smagi noslogojis un, ja tu šo nedēļu turpināsi tāpat kā pagājušo, nepaies ilgs laiks, kamēr kaut kādā veidā neizturēsi. Vienīgais spiediens, zem kura atrodies, ir spiediens, kuru esi uzlicis pats sev. Nomierinies, vēl ir pietiekoši daudz laika.

Lauva

Tas, ko tu vēlies darīt, un tas, ko no tevis sagaida, var būt atšķirīgas lietas, bet, ja tu esi gudrs, tu atradīsi veidu, kā apvienot pienākumu ar patīkamo. Vai tu izbaudi to, ko dari, vai arī tu dari to, ko izbaudi? Dari abus.

Jaunava

Tavas domas var būt tālu prom, bet pašreizējā situācija pieprasīs tavu uzmanību un atgriezīs atpakaļ realitātē. Strādā smagi un panāc to, kas tev ir jādara, lai nedēļas otra puse tev būtu brīva izklaidēm un spēlēm. Organizē savu laiku, neļauj tam brīvi plūst garām.

Svari

Var būt noteikti uzvedības modeļi, kurus tu vēlētos pārvarēt, bet tev pret to ir jābūt saprātīgam. Tu nevari visu mainīt viena vakara laikā, kā arī tu nevari visam atmest ar roku. Domā ilgtermiņā un aizvieto sliktos ieradumus ar labiem ieradumiem.

Skorpions

Tev šonedēļ jābūt uzmanīgam, jo, ja tu atļausi maigiem vārdiem vai skaistām sejām tevi apburt, tu vēlāk varētu atklāt, ka tevi ir piemuļķojuši. Esi nedaudz aizdomīgs, tas atmaksāsies.

Strēlnieks

Neviens nešaubās par tavu apetīti pēc smaga darba, bet pat Strēlniekam laiku pa laikam ir jāpiebremzē. Venera, atrodoties tavā zīmē, mudina tevi šonedēļ piemērot ikkatrai darba stundai stundu atpūtas. Tava labklājība un labsajūta ir svarīga.

Mežāzis

Pārāk neuztraucies par sava darāmā mērķi – ja tas tevi dara laimīgu, ar to pietiek. Dzīve varbūt ir nopietna, bet tas nenozīmē, ka nevari laiku pa laikam izklaidēties – kā, piemēram, tagad.

Ūdensvīrs

Ir daudz iemeslu, kāpēc gudrāk būtu turēt galvu zemu un būt klusam, bet iespējas tikt pie sava sakāmā nāk pārāk reti un tu nedrīksti atļaut tām paiet secen. Pasaki savu sakāmo, un dari to skaļi!

Zivis

Var būt vilinoši stāties pretī kādam, kurš pēdējā laikā tev ir apgrūtinājis dzīvi, bet planētas brīdina, ka tev to vajadzētu atlikt uz vēlāku laiku. Merkūra zīmes maiņa piektdienā ir signāls, pēc kura tev ir jāizsaka savas domas un jāatbild savam pāri darītājam.

LA.lv