Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi: Vai pēc zodiaka zīmes esi pesimists vai optimists 0

Foto – Fotolia

Daži cilvēki iet pa dzīvi, it kā tā būtu viena liela varavīksne. Viņi uz visu raugās caur pozitīvisma prizmu un reti krīt izmisumā. Citi cilvēki, tieši pretēji, līdzinās lielam negaisa mākonim. Viņi ir ar visu neapmierināti, viņiem ir grūti izdabāt, kā arī pat labākie dzīves mirkļi tiek skatīti ar piesardzību. Kāds esi tu?

Auns. Ja godīgi, tad viņiem nav laika, lai koncentrētos sliktajam. Viņi ir aizņemti ar citām lietām – jaunu plānu kalšanu, idejām un domām. Pat, ja kaut kas slikts iekļūst viņu dvēselē, tas ātri vien tiek izmests ārā, tāpēc ka Auni neieciklējas uz negatīvām lietām.

Vērsis. Viņi ir uz pesimismu tendēti cilvēki, tāpēc daudzi no viņiem cenšas izvairīties. Vērsis lieliski saprot, ka pastāvīgs negatīvisms kaitē, taču, izskatās, ka viņiem tas īsti netraucē. Kopumā viņi ir apmierināti ar savu nostāju „mazāk cerību, mazāk vilšanās”.

Dvīņi. Viņi ir cilvēki, kas lēkā starp abām pusēm. Kad viņiem ir slikti, viņi skumst, var paraudāt vai izgāzt dusmas uz citiem. Kad viņiem ir labi, viņi ir gatavi dalīties savos priekos ar visu pasaule. Viņi viegli pielāgojas dažādām dzīves situācijām, tāpēc dzīvo komfortā.

Vēzis. Viņu dvēsele ir tumšā krāsā, un tā ir tumšāka par tumši zilo. Tā vietā, lai grimtu nelaimē, viņi grimst savās emocijās un domās. Ja līdzās patrāpās kādas dzirdīgas ausis, tad Vēzis izkrata savu sirdi pilnībā.

Lauva. Viņu dvēsele ir gandrīz pavisam melna. Lauvu tas satrauc, tāpēc tā cenšas darīt visu, lai dvēsele „izbalētu”. Bet, kā jau ir zināms, no savas dabas neaizbēgsi. Viņiem vajadzētu vairāk koncentrēties labajam, bet nebloķēt negatīvās emocijas. Citādi vienā jaukā dienā tās gāzīsies pār galvu, kā spainis ar aukstu ūdeni.

Jaunava. Viņu dvēsele ir vairāk noliekusies uz tumšo pusi. Tas tāpēc, ka viņas daudz strādā, velta savu laiku citiem, un tādējādi paliek bez laika, ko veltīt sev. Ir jāapstājas. Tā nedrīkst turpināt. Ir jāpieslēdz nedaudz egoisma.

Svari. Svaru dvēsele ir nedaudz līdzīga Dvīņu dvēselei. Tā ir melnbalta. Svari var būt gan paši laimīgākie cilvēki uz zemes, gan psihopāti, kas ir iegrimuši sevī un savās negatīvajās domās. Principā, tas nav sliktākais variants. Līdzsvars!

Skorpions. Skorpiona dvēsele ir melnāka par melnu. Ja kāds par to šaubās, tad viņš nav Skorpions. Viņiem gan tas it nemaz netraucē. Ievilks upuri savā alā un būs miers.

Strēlnieks. Strēlniekiem ir viena no tīrākajām dvēselēm. Viņi vienkārši neprot dusmoties. Lielākais, uz ko viņi ir spējīgi, ir uzmest lūpu. Strēlnieks ir labs cilvēks, tāpēc arī optimists!

Mežāzis. Jautrītis ar tumšu dvēseli. Kopumā viņš domā tikai par sevi. Ir ļaunatminīgs. Pat, ja viņš izskatīsies, ka ir piedevis savam pāri darītājam, viņš vēl ilgi savā sirdī nēsās līdzi aizvainojumu, kurš pēc tam var pāraugt atriebībā.

Ūdensvīrs. Ūdensvīra dvēsele ir gaiša un tīra. Viņš gūst baudījumu no vienkāršām lietām. Apkārtējie varētu domāt, ka Ūdensvīrs ir nelaimīgs un pūcīgs, bet tas notiek reti. Vienkārši Ūdensvīram patīk iegrimt savās domās.

Zivis. Viņām patīk lidināties mākoņos. Stundām un dienām ilgi viņas var domāt kādu domu, arī negatīvu. Tas viņām sagādā daudz ciešanu, bet viņas nepadodas.

 

Avots: Mirkrasoty.life

dieviete2

LA.lv