Horoskopi un mistika
Horoskopi

Idejas paturi savā prātā! Horoskopi 23.maijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien nav ieteicams uzsākt neko jaunu – ne darba, ne privātajā dzīvē. Lai arī daudziem šodien netrūks radošu ideju un enerģijas, paturi tās pagaidām savā prātā. Daudziem radīsies neatliekamas darīšanas un dažādas maznozīmīgas ķibeles, kas tomēr prasīs risinājumu. Vakara gaitā vari justies pārpūlējies – centies atpūsties, pretējā gadījumā pastāv saslimšanas risks.

Auns

Iespējams, ka Aunus šodien gaida atzīšanās mīlestībā vai uzmanības apliecinājumi no pretējā dzimuma. Diemžēl daudziem no jums nebūs uzreiz skaidrs, ka šim cilvēkam tu vari uzticēties.

Vērsis

Paralēli ierastajam grafikam “mājas – darbs – mājas” tevi gaida vēl citi pienākumi, kas prasīs no tevis spēku un enerģiju. Tomēr, ja reiz esi kaut kam pieķēries, izdari to līdz galam.

Dvīņi

Tu pats sev šodien radīsi visas problēmas un sliktu pašsajūtu. Uzmanies no fiziskas un psiholoģiskas pārslodzes, pretējā gadījumā, ja sevi nesaudzēsi, vari arī saslimt. “Turi sevi grožos” un viss būs kārtībā.

Vēzis

Grūta diena, vēl grūtāku to padarīs tavi mājinieki: neskatoties uz tavu iekšējo mieru, dažam labam tomēr izdosies tevi izvest no pacietības. Neesi pārsteigts, ja tev gribēsies dienu pavadīt pilnīgā mierā un vientulībā.

Lauva

Labvēlīga diena, kas simbolizē cerību nākotnei. Lai arī kur tu šodien atrastos, tavi tuvinieki ir vissvarīgākie cilvēki pasaulē. Neiesaisties avantūrās un riskantos darījumos!

Jaunava

Slinka un pasīva diena. Var gadīties tā, ka tev zūd interese pret dzīvi. Labākajā gadījumā tu ar kaut ko šodien nodarbosies, sliktākajā – visu dienu nedarīsi neko. Ja nu tomēr nevari piespiest sevi rīkoties, atpūties un uzkrāj enerģiju rītdienai.

Svari

Daudzi Svari šodien izjutīs to, ka liktenis šķiet kaut kas neizskaidrojams un vienlaikus arī biedējošs. Tieši tāpēc tev šodien ir jācenšas darīt to, ko no tevis gaida, un attaisnot citu cilvēku cerības.

Skorpions

Var gadīties tā, ka tu būsi koncentrējies uz problēmām, kas patiesībā nemaz neattiecas uz sevi pašu. Šodien veiksmīga diena, lai kāptu pa karjeras kāpnēm. Esi aktīvs un tevi novērtēs.

Strēlnieks

Šodien tev gribēsies vairāk izjust uzticamību un tu meklēsi drošības sajūtu. Nenovel vainu uz citiem, ja gadās iekulties nepatikšanās. Ej pats savu ceļu un uzņemies atbildību.

Mežāzis

Divēdāja diena. No vienas puses tu būsi ļoti radošs un tev veiksies privātajā dzīvē, no otras puses – iesaistīsies nevajadzīgās avantūrās. Netērē savu enerģiju muļķībām.

Ūdensvīrs

Šī diena sola “īpašniecisku” attieksmi pret attiecībām un dzīvi kopumā. Tas nozīmē, ka tu šodien jebkurā situācijā centīsies gūt personīgu labumu un būsi liels egoists. Atceries, ka nauda tev nebūs vajadzīga tad, ja paliksi ar to viens pats.

Zivis

Var veidoties šķēršļi labām attiecībām ar partneri. Neprasme rast ar cilvēkiem kopīgu valodu var tevi šodien piemeklēt ne tikai privātajā dzīvē. Centies izturēties ar cieņu pret citiem.

LA.lv