×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. februāris, 2016
Drukāt

Iestudējumam “Meistars un Margarita” Rīgā noteikta papildizrāde

Foto: Gatis Priednieks-MelnacisFoto: Gatis Priednieks-Melnacis

Galvaspilsētas skatītāju lielās atsaucības dēļ Valmieras Drāmas teātris 23. maijā izsludina papildizrādi “Meistars un Margarita” Rīgā, Dailes teātrī, LA.lv uzzināja teātrī.

Kopumā pavasara viesizrāžu ietvaros Rīgā martā un maijā varēs noskatīties trīs Valmieras teātra izrādes: “Meistars un Margarita”, “Lattia” un “Maija un Paija”.

Viesizrādes Rīgā ievadīs izrāde “Lattia” Nacionālā teātra Lielajā zālē 30.martā, stāsts par latviešu raksturu un vēsturi pirms Pirmās atmodas un, protams, mīlestību. Viena 1834. gada nakts krogā atklās visdažādākos raksturus un tipus, no kuriem viens ir jauniņais draudzes skolotājs Cimzas Jānis.

31. martā un 7. maijā Nacionālajā teātrī būs iespēja noskatīties Annas Brigaderes “Maiju un Paiju”. Režisors Reinis Suhanovs pasaku lugu skatījis cilvēcisko attiecību, mitoloģiskās un dabas ciklu sakarībās, tālab tās mērķauditorija ir pamatskolas bērni, vidusskolas jaunieši un, protams, vecāki, stāsta teātra Mārketinga nodaļas speciāliste Lija Ozoliņa.

Bet Latvijā pirmo reizi iestudētais Mihaila Bulgakova romāns “Meistars un Margarita” Indras Rogas versijā uz Dailes teātra skatuves 23., 24., 25. un 26.maijā. Iestudējumam tiks nodrošināti subtitri krievu un angļu valodā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+