×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. marts, 2016
Drukāt

Igaunijā atvērs Zatlera grāmatas “Kas es esmu?” tulkojumu

Foto: LETAFoto: LETA

14. martā Tallinā un 15. martā Narvā bijušais Latvijas Valsts prezidents Valdis Zatlers iepazīstinās ar savu grāmatu “Kas es esmu”, informēja Ārlietu ministrija.

Tās prezentāciju rīko Latvijas vēstniecība Igaunijā sadarbībā ar apgādu “Jumava” un Igaunijas lielākais grāmatu tirgotājs “Rahva Raamat”.

Sarunu ar Valdi Zatleru Tallinā, kas notiks grāmatu tirdzniecības uzņēmuma “Rahva Raamat” grāmatu veikalā tirdzniecības centrā Viru Keskus, vadīs pazīstamais igauņu televīzijas žurnālists Indreks Treufelds, Savukārt Narvā izdevuma prezentācija notiks “Rahva Raamat” grāmatu veikalā tirdzniecības centrā Astri Keskus, un to vadīs žurnālists, laikraksta Põhjarannik (“Ziemeļu piekraste”) kultūras nodaļas vadītājs Tēts Korstens.

Valdis Zatlers apmeklējuma laikā Igaunijā tiksies arī ar Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu un sniegs intervijas Igaunijas nacionālās televīzijas kanāla “ETV+” rīta programmai.

“Rahva Raamat” grāmatu veikals Tallinā 2016. gada Londonas grāmatu gadatirgū ir nominēts kā viens no četriem pasaules labākajiem grāmatu veikaliem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+