×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
4. janvāris, 2016
Drukāt

Informēs par koncertzāles “Rīga” tālāko darbību (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Koncertzāles "Rīga" valdes priekšsēdētājs Juris Millers.

Šodien plkst.12 koncertzālē “Rīga” notiks preses konference, kurā tās vadītājs Juris Millers informēs par koncertzāles turpmākajiem darbības plāniem, aģentūru LETA informēja Millers.

Ņemot vērā, ka koncertzāles telpās šobrīd nav elektrības un apkures, preses konferences apmeklētāji tiek lūgti saģērbties atbilstoši laika apstākļiem.

Millers uzskata, ka Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) ir veikusi prettiesiskas darbības, atslēdzot elektroenerģijas padevi koncertzālei, kā arī publiskajā telpā izplata nepatiesu informāciju par to, ka koncertzāle nelikumīgi aizņem un lieto telpas.

LETA jau vēstīja, ka LZA īstenojusi iepriekš izteikto brīdinājumu un no 1.janvāra atslēgusi elektroenerģijas pievadi koncertzālei “Rīga” Neskatoties uz to, koncertzāles vadītājs cerēja nodrošināt iepriekš ieplānoto pasākumu un izrāžu norisi, izmantojot ģeneratorus.

Tomēr LZA vadība nav devusi piekrišanu alternatīvam elektrības pieslēgumam koncertzālei, līdz ar to koncertzāli nav iespējams pieslēgt elektrībai, aģentūrai LETA pastāstīja “Sadales tīkla” komunikācijas speciāliste Tatjana Smirnova. Smirnova skaidroja, ka šāda pieslēguma veikšanai ir nepieciešama ēkas īpašnieka atļauja, kas nav saņemta.

Tikmēr koncertzāles vadītājs ir pārliecināts, ka saskaņā nomas līgumu, šāda atļauja neesot bijusi nepieciešama. “Teritorija no fasādes uz Gogoļa ielas pusi, kur atradās visi kabeļi, ir “mūsu teritorija”,” pauda Millers. Millers norādīja, ka pirmdien, 4.janvārī, vērsīsies tiesā ar pieteikumu par prasības nodrošinājumu. Viņš cer trīs dienu laikā saņemt tiesas lēmumu.

LZA jūlija beigās lauza telpu nomas un lietošanas līgumu ar koncertzāli “Rīga”, to pamatojot ar telpu nomas un siltumenerģijas parādiem. LZA vairākkārt pieprasījusi atbrīvot telpas, tomēr koncertzāle “Rīga” turpina veikt saimniecisko darbību un organizēt koncertus. Līguma laušana gan vēl jāvērtē tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Gan jau ar nekaunību paņems arī tiesu. Parādi, tas taču tāds sīkums!

Draugiem Facebook Twitter Google+