×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Ivars Bušmanis: Mēs esam tuvāk nekā Kipra?

Foto - LETAFoto - LETA

“Nerezidentu noguldījumu īpatsvars… nav vēl pārsniedzis 50%, ko nejauši daži mediji uztvēra kā sarkano līniju, pēc kuras kaut kas notiks. /../ Pēc dažādiem pētījumiem, nerezidentu noguldījumu tiešā daļa ir 0,9% no IKP, bet kopā ar netiešiem efektiem – 1,7%. /../

 

Nav jārunā par sarkano latiņu, bet par to, par ko politiķi grib sākt diskusiju. Ir jāvienojas, ko un cik lielā apmērā mums vajag.”
 Finanšu un kapitāla tirgus komisijas priekšsēdētājs Kristaps Zakulis biznesa portāla “Nozare.lv” rīkotajā diskusijā

I.B.: “”Mēs esam tuvāk nekā Šveice!” reiz “Parex banka” rakstīja uz sienas. Vai Rīgai jākļūst par NVS finanšu centru? Ja Kipras nauda ir īstermiņa noguldījumi, tad tās izmantošana ilgtermiņa projektiem būtu mēģinājums valstij iet to pašu ceļu, ko gāja Kargins un Krasovickis.”

 

“Ja pasažieru pārvadātāji streikos un nepildīs to apjomu, kas līgumā ir noteikts kā obligāts, ar pārvadātāju tiks pārtraukts līgums jeb tas tiks lauzts.” 
Satiksmes ministrs Anrijs Matīss

I.B.: “Ja pasažieru pārvadātāji nestreikos, tad valdība vēl kavēsies par 880 000 latu pagājušā gada parāda atdošanu, un viņi bankrotēs un pasažierus nebūs kas pārvadā. Ar šādu ultimātu pret ultimātu abos gadījumos iznākums viens – paliekam sēžot mājās.”

 

“Lielie nogrimst vieglāk.”
 Valsts prezidents Andris Bērziņš vakar uzņēmējiem Ukrainas vizītes izvērtējumā, mudinot mazos uzņēmumus aktīvāk iesaistīties ārējo tirgu meklējumos

I.B.: “It sevišķi, ja lielais ir no smagā metāla…”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+