×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
7. novembris, 2016
Drukāt

Izmaini uzacis, tiksi pie jaunas sejas! Ko iespējams panākt ar korekciju?

3

Vizāžisti grima veidošanā arvien lielāku uzmanību pievērš uzacīm. Ja kaut kas ar tām nav kārtībā, tas uzreiz pievērš uzmanību. Tāpēc radīti īpaši līdzekļi uzacu grimam, kā arī vairākas salonu procedūras, kas palīdz uz ilgāku laiku “uzzīmēt” ideālas uzacis. Uzacīm jābūt proporcionālām attiecībā pret citām sejas daļām! Tāpēc jāņem vērā visas nianses.

MĒRĶIS: SAMAZINĀT VAIGUS
3
Meitenēm ar apaļīgu sejas formu nevajadzētu izvēlēties īsas uzacis. Izstiep garāku ārējo līniju, veidojot tālāku gala punktu – ataudzē vai piezīmē – tālu aiz acs ārējā kaktiņa un pacel nedaudz uz augšu. Tas vizuāli samazina vaigus un uzsver vaigu kaulus. Neveido lielu izliekumu, uzacu līnijai plūdeni jāpaceļas uz augšu.

MĒRĶIS: PADARĪT VIEGLU SMAGNĒJU ŽOKLI
4

Neizrausti ļoti smalkas uzacis – tas tikai padarīs tās vizuāli smagāku jau tā smagnējo sejas apakšējo daļu. Ideāla uzacu forma tavai sejai – vienmērīga, plata un gara. Galam jābūt tikpat platam kā vidus, bet izliekumam – viegli noasinātam. Piemēram, Holivudas zvaigznei Andželīnai Džolijai ir smagnējs kvadrātveida žoklis, bet, kad viņa pārstāja pārmērīgi izraustīt uzacis, tas kļuva praktiski nemanāms.

MĒRĶIS: SAMAZINĀT DEGUNU
Tava izvēle – platas, pamanāmas uzacis. Bālas un šauras uzacis vizuāli samazina acis, un deguns uzreiz izskatās lielāks. Spilgtas uzacis piesaista uzmanību acīm. Ja arī piere ir samērā liela, uzacīm jābūt vēl pamanāmākām, lai līdzsvarotu sejas augšējo un apakšējo daļu.

MĒŖKIS: NOSLĒPT LIELU PIERI
5
Ar otiņu un caurspīdīgu gēlu vai uzacu tušu sasukā uzacis uz augšu. Tādējādi tās izskatīsies platākas, augstākas un izteiktākas, bet piere – vizuāli nedaudz zemāka. Ja uzacis ir samērā platas – var mierīgi atļauties pieri atsedzošas frizūras. Šo paņēmienu izmanto, piemēram, aktrise Sāra Džesika Pārkere. Viņas uzacis vienmēr ir vienmērīgas, izstieptas un skaidri iezīmētas – tādējādi viņa nošauj trīs zaķus: noslēpj augstu pieri, uzsver skaistus vaigu kaulus un novērš uzmanību no zoda.

MĒRĶIS: NOGLUDINĀT ASU ZODU
Ja tev ir sirds formas seja kā aktrisei Rīzai Viterspūnai, var to viegli noapaļot ar atturīgu vidēja garuma uzacu palīdzību. Nederēs izstiepti galiņi (tā zods izskatīsies vēl asāks) un nekāda “ dramatisma” – gan viens, gan otrs izjauks proporcijas. Tavs variants – maigi noapaļotas uzacis ar vieglu un arī noapaļotu izliekumu.

6

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+