Mobilā versija
+2.1°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
5. decembris, 2013
Drukāt

Eiropas integrācijas atbalstītājiem Ukrainā jāuztur protestu dinamika (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ukrainas jaunās revolūcijas liktenis izšķirsies tuvākajās 48 stundās, intervijā izdevumam “Rzeczpospolita” sacīja Polijas eksprezidents un Eiropas Savienības Ukrainas misijas sūtnis Aleksandrs Kvasņevskis.

Ukrainas Eiropas integrācijas atbalstītājiem ir jābūt apņēmīgiem un jāuztur protestu dinamika, jo tikai tā iespējams Ukrainas prezidentu Viktoru Janukoviču piespiest piekāpties, norādīja eksprezidents. Ja protestu kustība noplaks, Janukovičs ķersies pie spēka metodēm, lai ieviestu kārtību. Janukovičam nav sava plāna, kā atrisināt radušos situāciju, norādīja Polijas eksprezidents.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. UKRAINAS JAUNĀS REVOLŪCIJAS LIKTENIS….. VĒROJOT UKRAINĀ “JAUNĀS REVOLŪCIJAS” GAITU , NEVIĻUS RODAS SAJŪTA , KA KAUTKO LĪDZĪGU VĒSTURE JAU IR PIEREDZĒJUSI . PAGĀJUŠAJĀ GADSIMTĀ SĀKOTIES 1.PASAULES KARAM ,KAROJOŠAS LIELVALSTIS PACENTĀS DESTABILIZĒT STĀVOKLI KRIEVIJAS IMPĒRIJĀ .TIKA SUBSIDĒTA BOĻŠEVIKU PARTIJA ,KAS RĪKOJA STREIKUS,SACELŠANOS UTT.UTT.REZULTĀTS ZINĀMS, KAS ŠODIEN IR IEINTERESĒTS UKRAINAS “REVOLŪCIJĀ” ? UN KĀDĒĻ ? vIELA PĀRDOMĀM.

Pieaudzis bojāgājušo skaits Itālijas lavīnāBojāgājušo skaits lavīnā, kas 18.janvārī apraka viesnīcu Itālijas centrālajā daļā, pieaudzis līdz deviņiem, bet par pazudušiem joprojām tiek uzskatīti 20 viesnīcas viesi un darbinieki, otrdien paziņoja amatpersonas.
Draugiem Facebook Twitter Google+