Juška un Pavlovs sasniedz Sergijevposadas “Future” turnīra vienspēļu ceturtdaļfinālus 0

Latvijas tenisists Andis Juška un Deniss Pavlovs trešdien sasniedza Krievijas pilsētā Sergijevposadā notiekošā “Future” turnīra vienspēļu sacensību ceturtdaļfinālus.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Šobrīd ATP rangā 531.vietu ieņemošais Juška, kurš turnīrā izlikts ar piekto numuru, otrajā kārtā ar rezultātu 6-4, 7-6 (7:3) pieveica kvalifikācijas sacensības pārvarējušo baltkrievu Jaroslavu Šilu, kurš vienspēļu rangā pagaidām nav iekļuvis.

Savukārt pašlaik ATP rangā 664.vietā esošais Pavlovs ar 7-6 (7:3), 6-3 samērā negaidīti pieveica krievu Ervandu Gasparjanu, kurš ATP rangā ieņem 319.vietu un turnīrā izlikts ar pirmo numuru.

Par otrās kārtas pārvarēšanu Juška un Pavlovs izcīnījuši pa diviem ATP ranga punktiem.

Ceturtdaļfinālā Juška spēkosies ar šobrīd ATP ranga 613.vietā esošo baltkrievu Dzmitriju Žirmontu, savukārt Pavlova pretinieks būs ukrainis Staņislavs Poplavskijs, kurš ATP rangā atrodas 567.vietā, bet sacensībās izlikts ar astoto numuru.

Savukārt pusfinālā Latvijas tenisistiem iespējama spēkošanās savā starpā.

Juška un Pavlovs vienā pārī spēlē dubultspēļu turnīrā, kurā izlikti ar trešo numuru un jau sasnieguši pusfinālu. Trešdien notikušajā ceturtdaļfinālā Latvijas duets ar 7-6 (8:6), 7-6 (7:5) pārspēja krievus Mihailu Fufiginu un Andreju Levinu.

Par pusfināla sasniegšanu abi Latvijas sportisti tikuši pie sešiem ATP dubultspēļu ranga punktiem.

Ceturtdaļfinālā Juškas/Pavlova pretinieki būs galvenie favorīti Sarhejs Betau un Aleksandrs Burijs no Baltkrievijas. Šis pāris pagājušajā nedēļā tikās arī Maskavas “Future” turnīra finālā, kurā Latvijas sportisti zaudēja ar 1-6, 3-6.

Kā ziņots, Juška un Pavlovs iepriekšējās divās nedēļās samērā sekmīgi spēlēja “Future” turnīros Maskavā. Pirmajās sacensībās Juška/Pavlovs triumfēja dubultspēļu sacensībās, bet otrajās Juška bija labākais vienspēlēs.