Mobilā versija
Brīdinājums +11.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Pirmdiena, 22. maijs, 2017
26. augusts, 2014
Drukāt

Kalnciema kvartālā notiks “Burtu tirgus”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojoties rudens sezonai, Kalnciema kvartāls rīko ikgadējo “Burtu tirgu”, kurā būs atrodams viss, kas nepieciešams skolas gaitu atsākšanai un lasīšanas sezonas atklāšanai, LA.lv informēja Kalnciema kvartālā.

Rudens tradicionāli ir laiks, kad sākoties mācību gadam un spītējot tumšajiem vakariem, arvien vairāk ļaujamies grāmatu vilinājumam. Grāmatu un papīrlietu dizaina cienītāji un vecāki, kuriem jāsagatavo bērnu skolas gaitām, aicināti uz lasīšanas sezonas atklāšanu ikgadējā “Burtu tirgū” Kalnciema kvartālā.

Sestdien, 30. augustā visas dienas garumā no plkst. 10 līdz 16 būs iespēja iegādāties Latvijas mākslinieku jaunākos veikumus: pierakstu klades no otrreiz pārstrādātiem materiāliem, košu kancelejas preču klāstu, unikālus skolai nepieciešamos aksesuārus, somas, penāļus, apģērbus, dizaina preces, kā arī jaunākos preses izdevumus un grāmatas.

No plkst. 11 līdz 14 darbnīcā pie mākslinieces Ineses Kupferes bērni varēs darināt burtu aproces.

Paralēli norisināsies arī ierastais zemnieku un amatnieku tirdziņš, kas palīdzēs sagatavoties 1. septembra mielastam.

Pievienot komentāru

Konfesijas būs vienlīdzīgākas par citiem īpašniekiem?Viens miljons eiro nākamgad un vismaz divi miljoni eiro gadā, sākot no 2019. gada – tik lielu valsts budžeta finansējumu reliģiskajām organizācijām to īpašumā esošo valsts pieminekļa statusu ieguvušo dievnamu atjaunošanai paredz šobrīd varas gaiteņos klīstošais Sakrālā mantojuma saglabāšanas finansēšanas likumprojekts.
Draugiem Facebook Twitter Google+