×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
25. jūnijs, 2012
Drukāt

Kam izdevīga reklāma «Drošu seksu!»?


Foto - LETAFoto - LETA

Bieži dzirdam, ka šodien mums ir vajadzīga mūsdienīga, moderna, atraktīva māksla. Bet vai tiešām atraktīvi jātracina cilvēki, lai tie rezultātā skrien ar galvu sienā? Kam ir izdevīgi reklāmas saucieni ”Drošu seksu!” un dažādas citas ciniskas pamācības, kas cilvēku attiecības vulgarizē, notrulina un tad sākas nedabisku izklaidēšanās paņēmienu meklējumi?…


Rakstnieks un kinodramaturgs Jevgenijs Gabrilovičs, runājot par mīlestības tēmu kinofilmās, Rīgas kinolektorijā teica: ”Mums, skatītājiem, ir jāzina, kādas attiecības ir starp diviem cilvēkiem, pirms viņi ieiet guļamistabā un kādas pēc tam, kad viņi iznāk no tās. Bet mums nav jāredz, ko viņi dara tajā istabā – cienīsim to brīdi kā svētu noslēpumu, kas varbūt ved uz jaunas dzīvības rašanos!”

Jauniešiem jāmāca labas attiecības ne ar rupjām, vulgārām reklāmām un ciniskiem aprakstiem, bet smalkjūtīgi jāizskaidro ārstu lekcijās vidusskolā. Diemžēl mūsdienās labas izglītības trūkumu aizpilda primitīvu notrulinošu kinofilmu ”atraktīvie paraugi” un uz ielas redzamie dīvaiņi, kas ar ārišķībām cenšas piesegt mazvērtības kompleksus… Savukārt sludinājumos sludina: ”Diskriminācija ir pretlikumīga. Cīnieties pret to!”…

 

Mans lūgums augstākajām amatpersonām – ir jāaptur jebkādas darbības, kas reklamē dzīvesveidu, kas ved uz tautas pašiznīcināšanos! Aizvadīto gadu kļūdu sekas ir – Latvijā bīstami samazinājies latviešu skaits. No visām ES valstīm Latvijā ir zemākais bērnu vidējais skaits – 1,177, kas piedzimst vienai sievietei viņas dzīves laikā.

 

Nepieciešami būtu vismaz vidēji 3,8 bērni. Maza bērnu dzimstība apdraud nacionālas valsts pastāvēšanu.

ES statistika jau brīdina par Eiropas tautu samazināšanos. Daži bezatbildīgi politiķi cenšas pieradināt sabiedrību pie domas, ka vēl vairāk samazinoties cilvēku skaitam, pietrūks vietējā darbaspēka un būs jāļauj Eiropas valstīs iebraukt Āzijas un Āfrikas valstu strādniekiem, kur ir normāla dzimstība un lielas darbaspēka rezerves. Taču jāņem vērā, ka visās valstīs, kur tādu ieceļotāju skaits palielinās, izceļas konflikti, jo ieceļotāji cenšas vietējiem iedzīvotājiem uzspiest savas tradīcijas un arvien lielākas prasības.

Ar konkrētiem Saeimas un valdības likumiem un lēmumiem, ar ierēdņu labvēlību un sabiedrības cieņu atbalstīsim veselīgas un labi izglītotas daudzbērnu ģimenes!

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+