Karikatūra
Gatis Šļūka. Atmosties taču vienreiz!

“Politiskā partija “No sirds Latvijai” (“NSL”) turpmāk darbosies jaunā kvalitātē ar nosaukumu “Atmoda” – šādu lēmumu partijas biedri vienbalsīgi pieņēma šā gada 31. janvāra kopsapulcē,” šāds paziņojums publicēts partijas mājaslapā internetā. “NSL” vadītāja Inguna Sudraba pārmaiņas pamato šādi: “Tas nenozīmē atteikšanos no līdzšinējām vērtībām. Tā ir pāreja nākamajā pakāpē, lai ar līdzīgi domājošajiem izveidotu lielāku politisko spēku. Tā ir savas pārliecības demonstrēšana, ka mēs šeit neatrodamies tikai kaut kādam īsam mirklim, kad ceļi saveda kopā, kaut kas sanāca, nesanāca, un pēc tam šķiramies. Es domāju, ka spēka parādīšana ir spējā paraudzīties plašāk un tālāk, nekā līdz šim.”

Partijas reorganizācijas plāns paredzot arī apvienošanos ar līdzīgi domājošiem politiskiem spēkiem, tādiem kā Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP), Kristīgi demokrātiskā savienība (KDS) un “Gods kalpot mūsu Latvijai” (“GKML”). Tuvākajā laikā kļūšot zināms, kuras partijas līdz ar “NSL” pieņems oficiālu lēmumu par apvienošanos “Atmodā”.

Ingunas Sudrabas vadītā partija “No sirds Latvijai” 13. Saeimā neiekļuva, jo parlamenta vēlēšanās ieguva tikai 7114 (0,84%) vēlētāju balsu. LSDSP, KDS un “GKML” startēja vienā sarakstā un ieguva tikai 1735 (0,2%) balsu.