Mobilā versija
+12.3°C
Malvīne, Malvis
Otrdiena, 27. jūnijs, 2017
11. februāris, 2014
Drukāt

Ķekavā izveido Latvijā pirmo baznīcas torņa skatu karti

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ķekavas novada tūrisma koordinācijas centrs izveidojis baznīcas torņa skatu karti, kurā ikviens var iepazīties ar visiem apskates objektiem, kas redzami no Doles-Ķekavas evaņģēliski luteriskās baznīcas torņa, portālu “LA.lv” informēja Ķekavas novada pašvaldībā.

Karte pirmo reizi prezentēta tūrisma izstādē “Balttour 2014”, kas pagājušās nedēļas nogalē notika starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Pašvaldībā apgalvo, ka šāda karte Latvijā izveidota pirmo reizi.

Baznīcas skatu torņa augstums ir 15 metri. No tā ir iespējams vērot gan galvaspilsētas Rīgas objektus kā radio un televīzijas torni un Saules akmeni, gan, paveroties uz otru pusi – Rīgas HES dambi un Salaspils ūdenstorni.

Tāpat ikviens var apskatīt ierastos objektus, piemēram, tirdzniecības centru “Liiba”, putnu fabriku “Ķekava” un Odukalna ūdenstorni no cita, neierasta skata punkta. Baznīcas tornī var vērot ne tikai arhitektoniskos objektus, bet arī baudīt skaistos Daugavas krastus, Doles salu un dabas ainavas.

Doles-Ķekavas evaņģēliski luteriskās baznīcas tornis apmeklētājiem pieejams pirmdienās un ceturtdienās no plkst.13 līdz 16 un sestdienās no plkst. 10 līdz 15, citos laikos – iepriekš piesakoties.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+