“Kings” trešā uzvara Stenlija kausa finālā 0

Losandželosas “Kings” hokejisti pirmdien trešo reizi pēc kārtas uzvarēja Ņujorkas “Rangers” (3:0) un Stenlija kausa finālsērijā nonāca vadībā ar 3:0.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

Tādējādi kaliforniešus no Stenlija kausa šķir vēl tikai viena uzvara.

Trešajā mačā Ņujorkā uzvarētāju labā vārtus guva Džefs Karters, Džeiks Mazins un Maiks Ričards.

Karters rezultātu atklāja pirmā perioda pēdējā sekundē, bet otrajā periodā komanda guva vēl divus vārtus. Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts “Kings” vārtsargs Džonatans Kviks, kurš atvairīja visus 32 sāncenšu metienus.

Nākamā spēle trešdien arī risināsies Ņujorkā.

Līdz šim pēdējo reizi ar 4-0 Stenlija kausa izcīņas finālsērijā uzvarējusi Detroitas “Red Wings” komanda, kas 1998.gadā to iespēja pret Vašingtonas “Capitals”