×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
30. maijs, 2014
Drukāt

Klajā nāk “The Sound Poets” albuma “Tavs Stāsts” angļu versija

Foto - Nils VilnisFoto - Nils Vilnis

No šodienas, 30. maija ir pieejams pirms gada publicētais grupas “The Sound Poets” albums angļu versijā “Reaching for the light.”

Albumu iespējams klausīties digitālajā mūzikas vietnē Deezer, bet nedēļu vēlak pieejams visās parejās digitālajās klausītavās un pardotuvēs, kā arī būs piejams fiziskā formatā mūzikas veikalos.

“Mūsu dziesmās līdztekus muzikai, arī tekstiem ir būtiska nozīme. Līdz ar to – uzticēt dziesmu tekstu rakstīšanu angļu valodā iedzimtam anglim bija pavisam loģisks lēmums, “ atdzīst grupas solists Jānis Aišpurs “Lai spētu saglabāt to vēstījumu un stāsta formatu kāds ir mūsu dziesmu tekstiem latviešu valodā, izvēlējāmies sadarboties ar profesionāli, kas ir dzimis un audzis Anglijā un kura līdzšinēji paveiktas, dzirdētais mūs uzrunāja un pārliecināja.”

Angļu tekstu radīšana notika sadarbojoties ar Sean McGhee, britu komponistu, mūziķi un producentu. Viņš ir viens no grupas Suede ģitārista blakusprojekta “Artmagic” dalībniekiem un vairāku pasaulē zināmu mūziķu albumu ierakstu miksa režisors.

“Mēs esam Latvieši un dziedam latviski un primāri mēs notiekti turpināsim radīt dziesmas dzimtajā valodā. Arī koncertos ārpus Latvijas mēs dziedam gan latviešu, gan angļu valodā un klausītāji mūs labi uzņem. Tomer dziesmas angļu valodā ir loģisks turpinājums, ja vēlamies saņemt biežākus uzaicinājumus koncertiem ārpus Latvijas. “ turpina Jānis.
“The Sound Poets” tika izveidota 2011. gada vasarā. Grupā muzicē Undīne Balode (čells), Gints Bīmanis (bass) un Pēteris Lunde (bungas), Jānis Aišpurs (vokāls) un Normunds Lukša (ģitāra).

“The Sound Poets” pieteica sevi ar debijas singlu “Emīlija”, pēcāk iepazīstinot klausītājus arī ar “Kalniem pāri”. 2012. gada vasarā “The Sound Poets” apceļoja Latviju, iesildot grupas “Prāta vētras” Latvijas tūres “Vēl viena klusā daba” koncertus. 2013. Gadā grupa izdeva savu debijas albumu “ Tavs Stāsts” un saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons 2013″ poproka nominācijā.

Tuvākais “The Sound Poets” koncerts būs 28. jūnijā, Dikļu Pils festivālā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+