×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. aprīlis, 2015
Drukāt

Ko sola maigais un spītīgais Vērsis. Ziedu horoskops šai zīmei

Ilustrācija - Gatis ŠļūkaIlustrācija - Gatis Šļūka

Saule caur Vērša zvaigznāju iet no 20. aprīļa plkst. 21.41 līdz 21. maijam plkst. 11.44


No 21. līdz 30. aprīlim dzimušo zieds pēc ziedu horoskopa ir dālija.

Dālijas zīmē dzimušie prot būt gan diplomātiski, gan lietišķi. Bieži viņiem šķiet, ka emociju izrādīšana ir ārišķība, tāpēc meklē radošu pieeju katrai dzīves situācijai. Šā tipa cilvēki ir prasīgi pret sevi un apkārtējiem. Reti ieklausās citu padomos, taču paši gan labprāt tos dod citiem. Itin bieži rada sarežģītas situācijas, ko pēc tam pašiem nākas risināt. Dvēselē viņi ir estēti itin visā, tāpēc labprāt apmeklē teātra izrādes, izstādes, koncertus. Mīl brīnišķo un skaisto.


No 1. līdz 10. maijam dzimušo zieds pēc ziedu horoskopa ir maijpuķīte. 


Šajā zīmē dzimušie ir apveltīti ar šarmu un harismu. Daudzi vēlas būt viņu tuvumā. Tas var radīt sarežģītas situācijas gan pašiem, gan apkārtējiem. Maijpuķītes zīmē dzimušie biežāk izvēlas profesijas, kurās var būt paši par sevi. Uzmanību pievērš sīkumiem un detaļām. Ir sava ceļa gājēji, tāpēc reti ieklausās citu dotajos padomos vai ieteikumos. Guvuši panākumus, vienmēr atrod laiku labdarībai. Mīl bērnus un labprāt pavada laiku ar jauniešiem. 


No 11. līdz 21. maijam dzimušo zieds pēc ziedu horoskopa ir portulaka.

Šajā zīmē dzimušie ir apdomīgi un racionāli, ikdienas jautājumus risina gan 
analītiski, gan intuitīvi. Ir labi raksturu pazinēji, tāpēc spēj sastrādāties gandrīz ar visiem. Viņi apzinās, ka ne vienmēr tiek pilnībā novērtēti, tāpēc dažkārt viņu sirdī iezogas skumjas. Viņi ir viegli ievainojami un empātiski, citu nelaimi spēj uztvert kā savējo. Taču grūtību priekšā nenokar galvu, bet palīgā ņem pozitīvu domāšanu un ticību labajam.


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+