×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
3. maijs, 2012
Drukāt

Kobeina meitai pieder tiesības uz tēva tēla izmantošanu

kobeins_kurts2

Grandžmūzikas grupas “Nirvana” līdera Kurta Kobeina meita Frensisa Bīna kopš 2010.gada kontrolē tēva tēla izmantošanu, ziņo ārzemju mediji. Bijusī sieva Kortnija Lova apgalvoja, ka viņai pieder tiesības uz Kobeina mūziku, turklāt viņa var izlemt, vai tā izmantojama komerciālos projektos.

Rokgrupas “Hole” līdere nosodīja 2011.gada filmu “The Muppets” Kobeina veikuma “izvarošanā”, jo tajā bija iekļauta “Nirvana” slavenā dziesma “Smells like Teen Spirit”.

Taču austrāliešu slavenību jaunumu portāla “The Fix” rīcībā nonākuši dokumenti, kas pierāda, ka Lova atkāpusies no amata kompānijā “End of Music LLC”, kam pieder tiesības izmantot Kobeina tēlu, pēc 2,75 miljonu dolāru (1,46 miljonu latu) aizdevuma saņemšanas no meitas Frensisas Bīnas trasta fonda 2010.gadā.

Turklāt Kobeina radīto mūziku pilnībā kontrolē kompānija “Primary Wave Music”.

Saskaņā ar “The Fix” publicēto informāciju 19 gadus vecā Frensisa Bīna kontrolē “Nirvana” līdera vārda un tēla izmantojumu, kamēr Lova nav atmaksājusi aizdevumu.

Pagājušogad Lova parakstīja līgumu par memuāru rakstīšanu. Domājams, ka grāmata būs stāstīts par viņas laulību ar Kobeinu, rokzvaigznes un aktrises karjeru, kā arī attiecībām ar citām slavenībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+