Mobilā versija
+3.1°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Otrdiena, 25. aprīlis, 2017
13. aprīlis, 2014
Drukāt

Koris “Latvija” šodien uzstāsies kopā ar Šišonu

Foto: LETAFoto: LETA

Diriģents Karels Marks Šišons šodien atsāks sadarbību ar Valsts akadēmisko kori (VAK) “Latvija”, informē kora producente Ieva Vītiņa.

Koris “Latvija” šodien Zārbrikenā, Vācijā kopā ar Vācijas Radio filharmonisko (VRF) orķestri diriģenta Šišona vadībā atskaņos Džuzepes Verdi “Rekviēmu”.

Šišons no 2009.gada līdz 2012. gadam bija Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs. Šišona vadībā koris “Latvija” piedalījies dažādu lielo formu un operu koncertuzvedumu atskaņojumos.

Kā ziņots, pagājušā gada sākumā toreizējais LNSO galvenais diriģents un mākslinieciskais vadītājs Šišons Kultūras ministrijā iesniedza atlūgumu, pamatojot to ar atbalsta trūkuma. Pēc tam LNSO ilgstoši darbojās bez mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģenta.

Korim “Latvija” šī būs pirmā sadarbība ar VRF orķestri. Atskaņojumā piedalās solisti Lea Kročeto, soprāns, Lučiana d’Intino, mecosoprāns, Ho Juns Čungs, tenors un Donijs Rejs Alberts, bass.

Koncerta interneta tiešraidi būs iespējams klausīties Vācijas radio SR2 interneta vietnē “www.sr2.de” plkst.12 pēc Vācijas laika (plkst. 14.00 pēc Latvijas laika).

Pievienot komentāru

"Jevropejec" krievu tusiņā. Intars Busulis par karjeru kaimiņvalstī (14)"Labi, uz Krimu es nebrauktu. Bet arī karā neiesaistītos – negribu darīt neko sliktu. Brīžiem ir sajūta, ka esmu tāds kā amortizators – miera nesējs," saka dziedātājs Intars Busulis
Draugiem Facebook Twitter Google+