Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
1. jūlijs, 2016
Drukāt

Krasta apsardzes kuģis pie Ventspils evakuē pacientu no civilā kuģa “Tidan”

Foto - LETA (Ilustratīvs foto)Foto - LETA (Ilustratīvs foto)

Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) 1. jūlijā saņēma informāciju, ka civilās flotes kuģa “Tidan” apkalpes loceklim ir nepieciešama medicīniskā palīdzība, informē centrā. Kuģis atradās ceļā no Rīgas uz Zviedriju, aptuveni 25 jūras jūdzes no Ventspils ostas.

MRCC Rīga nekavējoties izsludināja trauksmi Jūras spēku flotiles krasta apsardzes kuģim KA-14 “Astra” un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam, lai veiktu medicīnisko evakuāciju.

Krasta apsardzes dienesta kuģis KA-14 “Astra” nogādāja personu Ventspils ostā, kur viņu sagaidīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde.

MRCC Rīga ir Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta apakšvienība, kas darbojas nepārtrauktā režīmā 24 stundas diennaktī, organizējot, koordinējot un vadot cilvēku meklēšanas un glābšanas operācijas, medicīniskās konsultācijas un evakuācijas jūrā, kā arī veic vairākus citus uzdevumus, kas saistīti ar drošu kuģošu un naftas piesārņojuma seku likvidēšanu jūrā.

Nelaimes gadījumā jūrā nekavējoties jāinformē Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs, zvanot uz trauksmes tālruņa numuru 115.

Pievienot komentāru

Aukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības; sestdien stindzinās pat -16 grādu salsAukstums šoziem paņēmis jau 29 cilvēku dzīvības, bet vēl vairāki simti ar ķermeņa atdzišanu nonākuši slimnīcā, piektdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Draugiem Facebook Twitter Google+