×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
23. janvāris, 2014
Drukāt

“Kreisajam pagriezienam” savs šlāgerfestivāls 


kreisaispagrieziens

Riebiņu kultūras centrā 24. janvārī šlāgermūzikas festivāls – “Ielūdz “Kreisais pagrieziens””!, kurā piedalīsies grupas “Ginc un es”, “Vilx”, “Velves”, “Ceļavējš”, duets “Ceļotāji” un, protams, pasākuma iniciatori grupa “Kreisais pagrieziens”.

Pasākuma idejas autors ir grupas “Kreisais pagrieziens” līderis Dzintars Ziediņš. Viss aizsākās pagājušā gada septembrī, kad norisinājās grupas pirmais šlāgerfestivāls. “Ideja radās, lai apmeklētājiem būtu interesantāk. Pasākumā nespēlētu tikai viena grupa, jo cilvēkiem ir dažādas gaumes. Kā tajā vecajā teicienā – vienam patīk māte, otram meita, bet trešajam – kleita,” atklāj Dzintars.

Šis nebūs tāds vienreizējs pasākums. Tas notiks piecus mēnešus dažādās Latvijas vietās. Grupas, kas uzstāsies pasākumos, mainīsies. “Būs pieci koncerti līdz pat maija sākumam, jo ir atbalsts no pārējiem dalībniekiem,” neslēpjot gandarījumu, nosaka Dzintars un piebilst, ka līdz šim tāds festivāls nav bijis, kur ielūdz kāda grupa. “Bet mums nav tas pats būtiskākais. Svarīgākais, ka pasākums ir saistošs apmeklētājiem un dalībniekiem. Ziemā vispār ir maz pasākumu. Aizpildām šo tukšo laiku, lai vieglāk sagaidīt vasaru.”

Dzintars neslēpj, ka par pasākuma vietām izvēlētas tās, kur ir aktīva publika un kurai šāda veida pasākumi patiks. Tas ir kompliments šo Latvijas vietu iedzīvotājiem. “Mēs zinām – cilvēki būs, jo viņus tas interesē. Nozīmīga ir arī publikas aktivitāte. Plašais repertuārs uzlabo pasākuma kvalitāti,” teic Dzintars.

Ir jaunumi arī pašā grupā “Kreisais pagrieziens”. “Grupai pamainījies sastāvs un līdz ar to arī izpildījums. Nekas nestāv uz vietas. Lēnām ejam uz priekšu,” saka Dzintars. Jāsaka, ka visos piecos festivālos uzstāsies tikai grupas kodols Dzintars un Alise Sočenko, bet jauno pilno grupas “Kreisais pagrieziens” skanējumu varēs dzirdēt vēlāk.

Dzintars ar grupu ne tikai pats organizē pasākumus, bet labprāt piedalās arī citu rīkotajos. “Mēs gatavojamies pavasarī iesniegt dziesmu šlāgeraptaujā. Tas mums ir svarīgs pasākums. Klausītājs ne tikai dzird dziesmu radio, bet arī vizuāli var novērtēt mūsu uzstāšanos. Saprotam, ka gaumes ir dažādas, bet mums dalība ir svarīga,” neslēpj Dzintars.

UZZIŅA:


24. I 22.00 Riebiņu kultūras centrā

21. II 22.00 Mēru kultūras namā

7. III 22.00 Galgauskā

12. IV 22.00 Rūjienā

2. V 22.00 Degumniekos

Cena: 3 eiro, pēc plkst. 22.30 – 4 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+