×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
26. septembris, 2014
Drukāt

Krievija atzīst “Islāma valsts” draudus savai nacionālajai drošībai (4)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Teroristiskās organizācijas “Islāma valsts” rindās karo 30 000 līdz 50 000 cilvēku, tostarp kaujinieki no Krievijas un Neatkarīgo Valstu Sadraudzības (NVS) valstīm, paziņojis Krievijas Drošības padomes sekretārs Nikolajs Patruševs, brīdinot, ka viņi, atgriežoties dzimtenē, varētu radīt nopietnus draudus arī Krievijai.

Patruševs uzsvēra, ka “Islāma valsts” rindās karo radikālie islāmisti gan no Tuvajiem Austrumiem, gan ES, gan ASV, gan bijušās Padomju Savienības valstīm. “Mēs saprotam, ka persona, kura ieguvusi kaujas pieredzi un turklāt tiek reliģski un politiski “uzlādēta”, pēc atgriešanās pastāvīgajā dzīves vietā var kļūt par ļoti bīstamu draudu valsts nacionālajai drošībai,” paziņoja Patruševs, piebilstot, ka šī problēma ir kļuvusi par nopietnu draudu globālajai, reģionālajai un nacionālajai stabilitātei un drošībai.

Krievijas Drošības padomes sekretārs teroristisko organizāciju “Islāma valsts” nodēvēja par “nopietnu spēku, kas var apdraudēt pastāvšo sistēmu starptautiskajās attiecībās un drošības nozarē”, ja teroristu darbības ierobežošanai netiks veikti nepieciešamie pretpasākumi.

Pirms divām nedēļām ASV valsts sekretārs Džons Kerijs paziņoja, ka gan viņš personīgi, gan ASV prezidenta Baraka Obamas administrācija ir vīlusies Maskavā, kas neatbalsta Savienoto Valstu stratēģiju cīņā pret teroristiskās organizācijas “Islāma valsts” kaujiniekiem. Kerijs norādīja, ka Krievija neapzinās “Islāma valsts” radītos draudus tās nacionālajai drošībai. “Es ceru, ka Krievija sapratīs, ka “Islāma valsts” tai rada nopietnus draudus,” paziņoja Kerijs, aicinot Maskavu nebloķēt starptautiskās sabiedrības centienus izvērst cīņu pret teroristiskās organizācijas kaujiniekiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. Un ko Izraēla? Vai arī piedalās koalīcijā pret Islāma valsti? Kaut kā neesmu dzirdējis. Varbūt kāds Izraēlas diasporas pārstāvis, tāds, kā Ždanoka, Pliners, Cilevičs vai Giļmans ir aicinājuši Izraēlu iesaistīties aktīvās kaujās Pret Islāma valsti? Vai ir rīkojuši mītiņus un pieprasījuši sūtīt Izraēlas armiju uzbrukumā Islāmistiem? Protams, ka nē. Bet labprāt grib redzēt karojam ASV, Rietumus un Latviju tai skaitā. Kāpēc varenā Izraēla sēž malā? Tie islāmisti taču pie Izraēlas robežām.

 2. … ‘ .. Mes saprotam, ka persona, kura ieguvusi kaujas pieredzi …’

  … Kremla ZOMBETIEM, laikam KATRA PAAUDZE , IR JAPARDZIVO, UN ATKARTOTI, TADU PASU MILITARIZETU KRIMINALISTU IEVESTU TERORU, lai tie BEIDZOT saprastu to ko PASI IR PIELIETOJUSI VESTURISKI BALTIJA UN NESEN KAUKAZA UN PIELIETO SODIEN UKRAINA … !

  … PEC NEGAIDITAS PRETESTIBAS UN PASAULES SASUTUMA SADAI 21 g.s. neiedomajamai AGRESIJAI, UN, 3000 NEVAINIGU KRIEVU KAREIVJU ZAUDEJUMA UKRAINA … TIE VAIRS NEVAR NOSLEPT pat NO SAVIEM PILSONIEM SAVU NELIKUMIGO UN NOZIEDZIGO TERORA POLITIKU UKRAINA, ASINAINO STRATEGIJU PRET SAVIEM UN DRAUDZIGAS VALSTS PILSONIEM UN NECILVECISKI PIELIETOTOS ATOMIEROCU DRAUDUS CILVECEI …

  … UN NU,ZAUDEJOT PASAULES PRIEKSA MORALO AUTORITATI UN TIESIBAS SAUKTIES PAR CIVILIZETAS SABIEDRIBAS VADITAJIEM, SAKARA AR AGRESIJU UKRAINA UN DRAUDIEM BALTIJAI, TIE, NEVAROT POLITISKI ATZIT SAVU SO VELREIZEJU NOZIEGUMU PRET CILVECI, MEKLE IZEJU AR NOVECOJUSAM KOMUNAKU METODOLOGIJU – NOVERSANU UZMANIBU UZ CITU PROBLEMU UN TAS PALIELINASANU ATTIECIGA TIEM SKALA …

  … BET, VARBUT, VARBUT, CERAMS TAS NOTIEK TIEM SAKOT APZINATIES ZEMAPZINA PAR TO KO ISTI TIE PASI IESAKUSI … AR KARIEM CECENIJA UN SODIENAS AGRESIJU TRANSKAUAKAZA UN EIROPA … !

  … LABAK VELAK, NEKA NEKAD … !

 3. Starptautisko attiecībuun drošības nozaru galvenais ienaidnieks ir Krievija. Tagad kad nu pašai ir uguns pie pakaļas tad nu mēģina apsūdzēt citus lai lūgtos glābiņu no teroristiem, Pati pret saviem kaimiņiem spēlē tās pašas islama spēlītes. Lai jau tiek arī Krievijai tās šausmas, ko viņa cenšas iedzīt saviem kaimiņiem.

 4. Krievijai paslaik galvenais uzdevums ir ciiniities pret,, fasistiem ,,Latvijaa,Igaunijaa,Gruzijaa,Lietuvaa,Ukrainaa,Moldovaa varbuut pat Kazahstaanaa,stiprinaat ,, krievu pasauli,,.Ar islama valsti galaa tiks Putina draugs Kadirovs ar cecenu kaujiniekiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+