Pasaulē
Citur

Krievijā sabrucis tilts uz Latviju10

Ekrānšāviņš no vietnes “informpskov.ru”

Krievijā Sebežas rajonā uz autošosejas, kura ved uz Latvijas robežu, sabrucis tilts pār Nevedrjankas upi, šodien vēsta Krievijas mediji.

Ir runa par autoceļu Tolkačeva – Sebeža – Zasitino/Latvijas robeža.

Šoseja, uz kuras atradās betona tilts pār Nevedrjankas upi, Latvijas pusē turpinās kā autoceļš “A12” Terehova/Krievijas robeža – Ludza – Rēzekne – Jēkabpils.

Incidenta dēļ šoseja Krievijas teritorijā daļēji slēgta un organizēts apbraucamais ceļš caur Sebežas rajona Zarodišče un Idricas ciemiem.

Vakar, nezinot par notikušo ap plkst 16. sabrukušā tilta fragmentos ietriekusies automašīna “Ņiva”, kuras vadītājs ar daudziem lūzumiem šobrīd atrodas slimnīcā smagā stāvoklī.

Kā ziņo Pleskavas apgabala vietne “informpskov.ru”, saistībā ar tilta sabrukšanu ierosināta administratīvā lieta pēc Krievijas Federācijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa panta par ceļu satiksmes drošības nosacījumu nenodrošināšanu ceļu celtniecības, rekonstrukcijas, remontu un uzturēšanas darbu laikā, kam bijušas sekas, kas radījušas kaitējumu cilvēka veselībai.

Lieta ierosināta pret juridisko personu, kas bija atbildīga par tilta stāvokli.

Saistītie raksti

Situācijai uz ceļiem sekojošā vietne “dorinfo.ru” informē, ka nelaimīgais tilts uzbūvēts 1962. gadā, un tā tehniskais stāvoklis jau labu laiku atzīts par neapmierinošu. 2015. gadā veiktās pārbaudes rezultātā uz šī tilta ieviesa svara ierobežojumus.

2020. gadā bija paredzēts sākt gatavot projektu tilta kapitālajam remontam, ko plānoja uzsākt 2021. gadā. Tagad remontdarbus gatavojas uzsākt 2020. gadā. “Tie sāksies, tiklīdz ļaus laika apstākļi,” medijiem skaidrojis Pleskavas apgabala gubernators.

LA.lv