×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. februāris, 2015
Drukāt

Krievija sola atbildēt uz “neloģiskajām” ES sankcijām (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Maskava solījusi atbildēt uz jaunajām Eiropas Savienības sankcijām, kas, kā apgalvo Krievijas Ārlietu ministrija, esot “nekonsekventas un neloģiskas”.

“Šādiem lēmumiem sekos attiecīga atbilde,” paziņoja Ārlietu ministrija. “Mēs norādām uz to, cik nekonsekventi un neloģiski ir, ka katru reizi, kad krīzei Ukrainā parādās cerība uz risinājumu, Eiropas Savienība steidzas ieviest jaunus pret Krieviju vērstus ierobežojumus.”

ES paplašinājusi sankcijas, kas ieviestas, reaģējot uz Krievijas agresiju pret Ukrainu, un iekļāvusi tajā 19 fiziskās un deviņas juridiskās personas. Soda pasākumi stājušies spēkā ar brīdi, kad sankciju saraksta jaunā redakcija pirmdien tika publicēta ES oficiālajā žurnālā. “Melnajā sarakstā” iekļauts Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs, Valsts domes deputāts Josifs Kobzons, Valsts domes deputāts, kompartijas Maskavas nodaļas priekšnieks Valērijs Raškins un vēl divi Krievijas pilsoņi.

ES sankcijas noteiktas arī 14 Austrumukrainas iedzīvotājiem un deviņām organizācijām – Doņeckas un Luhanskas teroristu “tautas republiku” kaujinieku vienībām. Sankcijas noteiktas arī prokremlisko teroristu grupējuma “Spartas bataljons” komandierim Arsēnijam Pavlovam, kurš ir pazīstams arī ar pseidonīmu Motorola.

Līdz ar jaunāko ierobežojošo pasākumu stāšanos spēkā ES “melnajā sarakstā” tagad ir 151 Krievijas un Ukrainas pilsonis, kā arī 37 organizācijas. Krievijas Ārlietu ministrija paudusi viedokli, ka sankcijas esot “pretrunā ar veselo saprātu” un izskatoties smieklīgi, sevišķi, ņemot vērā, ka pagājušajā nedēļā tika panākta vienošanās par pamieru Austrumukrainā. Ministrija norāda, ka jaunās sankcijas neveicinot konflikta atrisināšanu, un pārmet Briselei, ka tā nemaz necenšoties izprast situāciju Ukrainā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai nebūtu lietderīgi izveidot vispasaules glābšanas organizāciju, kura varētu likvidēt šos dažus desmitus imperiāliskos elementus, kuru dēļ dzīvības zaudē tūkstošiem nevainīgu iedzīvotāju? Vai tas nebūtu humānāk, likvidēt dažus, lai miljoni dzīvotu?

  2. Maskaļiem pašiem nekad nav bijusi “logika”,
    jo šiem lopiem nav smadzeņu.
    Nav brīnums ka padumija jau vēstures mēslainē.
    Nākamie būs maskaļu vepri. Lopi. Slepkavas.

Draugiem Facebook Twitter Google+