Mobilā versija
+18.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
3. decembris, 2014
Drukāt

Krievijas lidmašīna provocē sadursmi (1)

Foto - WikimediaFoto - Wikimedia

Norvēģijas un Krievijas militārās lidmašīnas gandrīz sadūrušās uz ziemeļiem no Norvēģijas gaisa telpas, paziņojis Norvēģijas bruņoto spēku pārstāvis.

“Krievijas pilota uzvedība nebija īsti normāla,” norādīja Norvēģijas bruņoto spēku pārstāvis Brinjars Stordals, komentējot 26 sekundes ilgo videoklipu, kurā redzams, kā Norvēģijas iznīcinātāja “F-16” priekšā pēkšņi parādās lidmašīna. Norvēģija identificēja otru lidmašīnu kā Krievijas “MiG-31” (attēlā), kas atradās 20 metru attālumā no Norvēģijas “F-16”. “Mēs nezinām, vai tā bija kļūda aprēķinos vai viņš apzināti nolika sevi mūsu “F-16″ ceļā,” teica Stordals. Incidents notika starptautiskajā gaisa telpā uz ziemeļiem no Norvēģijas, bet bruņotie spēki neatklāja, kad tas notika. Šogad Norvēģijas lidmašīnas pacēlušās gaisā 43 reizes, lai identificētu 69 Krievijas lidmašīnas salīdzinājumā ar 41 reizi un 58 Krievijas lidmašīnām 2013. gadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. … Kremla piloti laikam saskatijusies ASV filmas ‘TOP GUN’ filminas … un sak atdarinat to bravuribu, lai gan soreiz tie no kailas agresijas iedvesmotu …

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+