Mobilā versija
Brīdinājums +14.4°C
Agris, Agrita
Sestdiena, 23. septembris, 2017
28. maijs, 2014
Drukāt

Krievijas manevri traucē civilo kuģu satiksmi (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Lietuvas aizsardzības ministrs Jozs Oleks

Krievijas raķešu mācību laikā vakar tikusi kavēta civilo kuģu satiksme Lietuvas īpašajā ekonomiskajā zonā, paziņojis Lietuvas aizsardzības ministrs Juozs Oleks.

“Ir satraucoši vērot, ka pēdējā laikā Krievija rīko militārās mācības, kuru drošības zona sniedzas Lietuvas īpašajā ekonomiskajā zonā, teica Oleks. Viņš norādīja, ka valstij, kura organizē mācības, ir jānodrošina navigācijas drošība. Tas ir jau otrais tamlīdzīgs incidents šogad. Ministrija informēja, ka divas Krievijas militārās lidmašīnas “Su-24” un viena “Su-27” tika novērota Baltijas jūrā virs Lietuvas īpašās ekonomiskās zonas. Saistībā ar to gaisā pacēlās divi Dānijas iznīcinātāji “F-16”, kas palīdz NATO patrulēšanas misijai Baltijas valstu gaisa telpā no Emari gaisa spēku bāzes Igaunijā. Īpašā ekonomiskā zona ir teritorija, ko brīvi var šķērsot ārvalstu kuģi, tostarp militārie, ja tie ievēro piekrastes valsts tiesības un savus pienākumus nepārkāpt piekrastes valsts tiesības.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Neko citu no padomju alkoholiķu un deģenerātu pēcnācējiem arī nevareja gaidīt.

  2. KUR VIEN IESPĒJAMS, TUR ŠĪ VALSTS BĀŽAS VIRSŪ AR SEVI UN ATGĀDINA PAR SEVI!!! TAS IR TRAKUMS!!!

Bijušais Spānijas karalis 79 gadu vecumā kļuvis par burāšanas čempionuBijušais Spānijas karalis Huans Karloss 79 gadu vecumā ir kļuvis par pasaules burāšanas čempionu kopā ar savu komandu sacensībās, kas notika Kanādas pilsētā Vankūverā.
Draugiem Facebook Twitter Google+