Mobilā versija
+4.5°C
Urzula, Severīns
Ceturtdiena, 20. oktobris, 2016
22. maijs, 2014
Drukāt

Krievijas analītiķis: Krimas scenārijs Baltijā “maz iespējams”
 (5)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas pārstāvji martā bijuši Latvijā un Igaunijā, izvērtējot iespējas atkārtot Krimas notikumu scenāriju abās Baltijas valstīs, tomēr viņu ziņojums Kremlim bijis negatīvs, paziņojis Krievijas politikas analītiķis Dmitrijs Oreškins.

Domnīcas “Mercator” analītiķis un bijušais Kremļa cilvēktiesību padomes loceklis Oreškins laikrakstam “Eesti Paevaleht” stāstījis, ka Kremļa pārstāvji abās valstīs tikušies ar prokrieviskajām partijām, tomēr guvuši mazas cerības, ka Krimas notikumu scenāriju iespējams atkārtot Baltijā. Oreškins norādījis, ka pēc tādām sarunām Baltijas valstu augstākās amatpersonas pastiprinājušas savu pret Krieviju vērsto retoriku. Viņš piebildis, ka Latvijas un Igaunijas varas pārstāvjiem vajadzētu būt informētiem par tādu Kremļa pārstāvju misiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Jau pēc attēlā redzamā velēšanu plakāta ir skaidrs, ka Ukrainas dienvidaustrumos saimnieko prokrieviski civilizācijas mēsli un bioloģiski nepilnvērtīgi deģenerāti.

  2. Krimas scenarijs japielieto passaa krievijaa.Mees Latvija varetu privatizet krieviju lidz uraliem.Tad latvija buutu Liellatvija vai (Great Latvia).

  3. Ja nedaudz piespiežas – hūte un ZZS ir pret NATO + SC un ja sanāk 51 balss? Solijās vēl buldozeristiun marsieši un ex kantrolieri. Ko tālāk ? Jā tik vienkārši, vajag tikai kādus piepirkt un acīte…Pat vēlēšanas un referendumi pēc tam nelīdzēs.

  4. Nevaru vien nobrīnīties,kā vēl šī joprojām ir uz brīvām kājām????????

  5. Krievs nekādīgi netiek galā ar savām fontomām sāpēm par tiem laikiem, kad varēja apsaukāt citas tautas par čurkām, čukčiem, zvēriem, francūžiem un ir bijis tik jautri un viegli uz sirds. Stāsta ka tās sāpes ārstē ar spoguļiem. Iespējams ka jāsaliek gar mūsu robežu spoguļus? – jāpalīdz taču cilvēkiem.

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+