Real Madrid’s Portuguese forward Cristiano Ronaldo shows his jersey to celebrate his goal during the first leg of the Spanish Supercup football match between FC Barcelona and Real Madrid CF at the Camp Nou stadium in Barcelona on August 13, 2017. / AFP PHOTO / STRINGER

Krištianu Ronaldu “El Clasico” bilance: Uzvaras vārti, noraidījums, sveiciens Mesi (plus video) 1

Madrides “Real” futbolisti svētdien Spānijas Superkausa pirmajā spēlē viesos ar 3:1 pārspēja niknākos sāncenšus “Barcelona”. Atbildes spēle notiks ceturtdien.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

Uzvaras vārtus madridiešiem 80. minūtē ar izcilu sitienu guva Krištianu Ronaldu, kurš “El Clasico” izcēlās ar vairākām zīmīgām epizodēm. Portugāļu zvaigzne laukumā nāca 58. minūtē, svinot vārtu guvumu saņēma brīdinājumu, jo novilka kreklu atdarinot Lionela Mesi gājienu pēc  gūtajiem vārtiem abu komandu savstarpējā spēlē pavasarī. Vēl pēc divām minūtēm tiesnesis parādīja Ronaldu otru brīdinājumu, uzskatot, ka viņš soda laukumā kritis apzināti. Pēc tam uzbrucējs soģi pagrūda mugurā.

Vēlāk mazākumā Marko Asensio guva trešos vārtus. Bet atbildes spēlē komandai būs jāiztiek bez Ronaldu.

“Barcelona” labā vienīgos vārtus ar 11 metru soda sitienu guva Lionels Mesi. Vēl šajā spēlē “Barcelona” aizsargs Žerars Pike ieraidīja bumbu savos vārtos.