×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
27. novembris, 2013
Drukāt

Kultūras alianse norāda uz bažām par nākotni (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Nodibinājuma "Via Cultura" valdes priekšsēdētāja Dace Bluķe

Pēc ministru prezidenta Valda Dombrovska (V) valdības demisijas sabiedrībā un visās nozarēs būs bažas par to, kas notiks tālāk, aģentūrai LETA pauda Radošo savienību padomes vadītāja Dace Bluķe.

Viņa komentēja, ka Ministru prezidents ir pieņēmis cilvēcisku lēmumu. Tas esot labs atskaites punkts arī citiem šajā situācijā, kad visas Zolitūdes traģēdijā iesaistītās puses centās izvairīties no atbildības uzņemšanās.

Bluķe uzsvēra, ka valdības krišana samazinās jaunajai kultūras ministrei Dacei Melbārdei atvēlēto darba laiku, kurš tā jau bijis neliels. Melbārdei būs jāvērtē, cik daudz no savām iniciatīvām viņa varēs īstenot šajā īsajā laika posmā.

Bluķe stāstīja, ka jaunā kultūras ministre šķitusi kompetenta. Melbārde esot komunicējusi ar nozari, centusies saprast nozarē notiekošo.

Bluķe teica, ka cerēšot uz labāku tālāko notikumu attīstību, bet atzina, ka būs gatava arī sliktākajam.

Kultūras ministre Melbārde Ministru prezidenta demisiju aģentūrai LETA vēl nekomentēja.

Kā ziņots, uzņemoties politisko atbildību par traģēdiju Zolitūdē, Dombrovskis nolēmis demisionēt. Viņš uzskata, ka pašreiz ir nepieciešama jauna valdība, kurai ir skaidrs Saeimas vairākuma atbalsts un kura ar jaunu uzticības mandātu spēs risināt valstī esošās problēmas.

Dombrovskis valdību vada kopš 2009. gada marta.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas ir šī Dace Bluķe?
    No kurienes viņa uzradusies?

Draugiem Facebook Twitter Google+