Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
3. augusts, 2016
Drukāt

Dažās stundās saziedo naudu trīs gadus veca bērna tēta operācijai

Foto no "Ziedot.lv".Foto no "Ziedot.lv".

Lai izglābtu trīs gadus vecas meitenītes tēvu, pietrūkst tikai 17 tūkstoši eiro, trešdien rīta pusē vēstīja labdarības portāls “ziedot.lv”.

“Tikko saņēmām priecīgu ziņu, ka 3 gadīgās meitiņas tēvam Leonīdam ir saziedota trūkstošā summa, teju 17 tūkstoši eiro. Ziedojumu piesaiste ir noslēgta,” šobrīd vēsta portāla pārstāve Ilze Ošāne.

Akcijas rīkotāji no sirds pasakās visiem 2126 ziedotājiem par atbalstu. Saziedotie līdzekļi Tartu Universitātes klīnikai tiks pārskaitīti tuvākajā laikā un tiklīdz būs atbilstošs donors, Leonīds dosies uz aknu transplantācijas operāciju.

Desmit gadus vecs notikums apdraud Leonīda dzīvību un viņam steidzami nepieciešama aknu transplantācija. Uz “Ziedot.lv” lūgumu pēc palīdzības ir atsaukušies jau 2099 ziedotāji, saziedojot 23 246 eiro. Diemžēl Leonīds vairs ilgāk gaidīt nevar un viņam steidzami nepieciešama aknu transplantācijas operācija, kurai pietrūkst vēl teju 17 tūkstoši eiro.

Kāds parasts zobārstniecības kabineta apmeklējums atstājis nepatīkamas sekas – inficēšanos ar C hepatītu, kas šodien pārtapusi jau par aknu cirozi pēdējā stadijā, ar nepieciešamību veikt steidzamu aknu transplantāciju.

“Ziedot.lv” par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+