×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
5. janvāris, 2015
Drukāt

Ko “LA” ilggadējie lasītāji jaunajā gadā novēl “Latvijas Avīzei”, valstij un politiķiem?

Foto - LETAFoto - LETA

Svētku novēlējums eglītē Ziemassvētku ieskandināšanas pasākumā Rīgas Centrāltirgū.

Pilsonis: “Lai avīze būtu notikumu spogulis un cēloņsakarību meklētāja, lai 100 gudrajām galvām nāktu drebulis, lasot par savu zaķu nedarbiem un melnajām pēdām valsts politikā. Lai valdības vīriem, sievām vairāk domu par valsti un tautu, nevis par sievu un vīru privātbiznesiem. Lai avīze veicinātu sen gaidītā valsts Prezidenta (ar lielo kā Meri, Havels) izvēli ar atbildību par saviem darbiem.”

Jānis J. Dimants: “Veselības ministrijai katrā ziņā turpināt iesākto darbu obligātās valsts veselības apdošināšanas jomā, ko jau bija uzsākusi iepriekšējā veselības ministre dr. Ingrīda Circene. Nav taču jāizgudro ritenis no jauna! Vai mēs ko esam mācījušies no igauņiem un lietuviešiem veselības aprūpes jomā?”

Jānis Skriblis Tukumā: “Tieslietu ministrijai un Iekšlietu ministrijai gribu vaicāt – kā tad tā: autovadītājiem par braukšanu dzērumā noņem tiesības pat uz pieciem gadiem, bet tiesnešiem, kas darba vietā bija iereibuši, mazliet samazināja algu. Savukārt Saeimas deputātam par ālēšanos dzērumā tikai pakratīja pirkstu. Jābūt vienam likumam, vienai taisnībai visiem!”

Andrejs Kārkliņš Madonas novadā: “Visiem ministriem un Saeimas deputātiem atcerēties, ka Latvijā vienīgā valsts valoda ir latviešu valoda. Arī piedaloties LTV7 raidījumos, ko raida krieviski, vēlams būtu runāt latviski.”

Jānis Dibrančs Garkalnē: “Izglītības un zinātnes ministrijai jāizlemj, kas ir ekonomiskāk – uzturēt skolu ar 12 bērniem vai divus autobusus, kas ik rītu šos skolēnus aizvizinātu uz tuvāko, skolēnu skaita ziņā normālāko skolu. Tagad pašvaldības visiem spēkiem cenšas noturēt mazās skoliņas. Kā vārdā?”

Pēteris Kalniņš Rēzeknes novadā: “Vēlos, lai tiktu uzlabota komunikācija starp sabiedrību un valsts pārvaldi. Ierosinu Latvijas televīzijā izveidot raidījumu, kurā regulāri uzstātos vadošās amatpersonas – gan ministri, gan deputāti, gan tiesībsargājošo un citu iestāžu vadītāji. Viņi atskaitītos par paveikto darbu, bet iedzīvotāji raidījuma laikā piezvanītu, uzdotu savu jautājumu un tūlīt saņemtu atbildi. Šobrīd komunikācija ir ļoti slikta.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+