Apbrīno

Latvijā koncertēs leģendārais Krievijas “tautas kolektīvs” “Samocveti” 1

Publicitātes foto

18. aprīlī Daugavpils Kultūras pilī un 20. aprīlī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē koncertus sniegs leģendārā Krievijas grupa – vokāli instrumentālais ansamblis “Samocveti”, ko 1971. gadā dibināja Jurijs Maļikovs.

Grupa, ātri iekarojot popularitāti, atzinību un mīlestību visā Savienībā, kļuva par īstu “tautas kolektīvu”, pateicoties tādām dziesmām kā “Mana adrese – Padomju Savienība” (“Мой адрес – Советский Союз”), “Pie ciemata Krjukova” (“У деревни Крюково”), “Priekšā visa dzīve” (“Вся жизнь впереди”), “Tur, aiz mākoņiem” (“Там, за облаками”) un daudziem citiem darbiem. 90. gadu vidū Jurijs Maļikovs nolēma nosvinēt VIA “Samocveti” 25 gadu dibināšanas jubileju, uzaicinot daudzus ansambļa dalībniekus un draugus māksliniekus uz televīzijas raidījumu “Zelta šlāgeris”. Negaidītie panākumi deva impulsu koncertprogrammu atjaunošanai un ansambļa solisti atkārtoti sāka veiksmīgi koncertēt.

Izveidotā koncertprogramma organiski apvieno neparasti maigu slaveno “Samocvetu” hitu traktējumu ar spilgtiem Jeļenas Presņikovas, Aleksandra Ņefedova, Oļega Sļepcova vokāliem un aktiermākslas darbiem un talantīgiem Georgija Vlasenko aranžējumiem. Tostarp grupa turpināja darbu pie jauniem darbiem, radot dažas kompozīcijas labākajās žanra tradīcijās. Kolektīva dziesmu saraksts pastāvīgi tiek papildināts ar hitiem un duetiem ne tikai ar Krievijas, bet arī ar ārzemju estrādes zvaigznēm. Tā repertuārā parādījās daudzveidīgā sadarbība ar grupu “Boney M” un slavenā dziesma ar Tomiju Espozito “Kalimba de luna”.

LA.lv