×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
18. marts, 2015
Drukāt

Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt fantastikas sāgas „Citādie” turpinājumu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piektdien, 20. martā Latvijas kinoteātros sāks demonstrēt kino fanu augstu novērtēto spraigās fantastikas sāgas „Citādie” otro daļu „Dumpinieki” („Insurgent”). Tajā atkal ir iespēja sastapt Holivudas zvaigznes Keitu Vinsletu un Teo Džeimsu.
Fantastikas trilleris „Dumpinieki” ir spriedzes pilns stāsts par futūristisko Čikāgu, kura ir sagrauta drupās un starp kuras stingri nodalītajām kopienām aug spriedze un briest karš. Šajā agresīvajā un šausmu pilnajā pasaulē bēguļo Trisa ar Tobiasu, meklējot savu piederību un kopienu nežēlīgo rīcību motīvus.
Līdz šim nofilmētās zinātniskās fantastikas sāgas „Citādie” daļas ir uzņemtas pēc amerikāņu rakstnieces Veronikas Rotas globālā dižpārdokļa grāmatu triloģijas „Citādie” motīviem. Tas ir ne tikai utopisks stāsts par tālu nākotni, bet vienlaikus arī savdabīga meditācija par mūsu atbildību un izvēlēm, kuras jāizdara katru dienu.
Šis simboliskais stāsts par pieaugšanu un nobriešanu, kas ir ietērpts fantastikā vidē un aizraujošā sižetā, ir guvis ne tikai miljoniem lasītāju atsaucību, bet arī kino skatītāju un kritiķu atzinību.
Filmas „Dumpinieki” režisors ir Roberts Šventke, kurš pirms pāris gadiem pasauli saviļņoja ar aizkustinošu fantastikas drāmu „Laika ceļotāja sieva” („The Time Traveler`s Wife”). Savukārt galvenajā – Trisas – lomā uz ekrāniem atgriežas kino pasaules uzlecošā zvaigzne Šeilīna Vudlija.
Filmas reklāmas rullītis:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+