×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
1. maijs, 2015
Drukāt

LSP mītiņš Vērmanes dārzā pulcē vairāk nekā 100 interesentus (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Sociālistiskās partijas (LSP) ikgadējais mītiņš, kas šoreiz notika Vērmanes dārza estrādē, pulcējis vairāk nekā 100 cilvēkus, novēroja aģentūra LETA.

Interesentu lielākā daļa bija vecāka gadagājuma cilvēki, kuri klausījās partijas pārstāvju runās uz skatuves un dziesmās. Mītiņā pulcējās cilvēki ar plakātiem rokās, kuri vēstīja: “Darba algu darbspējīgajiem, sociālo nodrošinājumu pārējiem!” “Strādnieki saņem grašus, valdošie tērē miljonus.” “Cīnies par labāku dzīvi!” “Nē pabalstiem un nabagu grašiem. Cienīgu algu nopelnīt pašiem.” Kapitālisms ir bankrotējis!” un “Valdošie! Beidziet iznīcināt savu tautu!”

Pasākumu arī apmeklēja LSP līderis Alfrēds Rubiks.

LSP pārstāvji lasīja dzeju krievu un latviešu valodā par mūsdienu netikumību, homoseksuālu cilvēku parādēm un citām tēmām, kā arī par mūsdienu strādājošo problēmām. Tāpat partijas pārstāvji dalījās atmiņās par kādreizējiem laikiem.

Atnākošajiem tika dalīts LSP izdevums, kurā aicināts atcerēties solidaritāti, karikatūrā izsmieta Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V), kā arī ievietota statistika par valsts iedzīvotāju skaitu un slimnīcu skaitu. Tika dalīti arī baloni un sarkani karodziņi ar uzrakstu “1.maijs”.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Protams nosodāma ir komunisma attieksme pret cilvēci, bet neskatoties uz to, Rubiks ir daudz daudz godīgāks par godmani, kalvīti šleseru, sķēli lembergu, vīķeni, zatleru, āboltiņu, zaķi un pārējiem elkiem kuriem klanās tagadējie latvieši>>>.

 2. L S D nozīmē “pounds, shillings and pence”.

 3. Tas ir traki – visa dzīve vienos murgos – kā vecajai Krustiņsonei. Tā arī nomira, pie prāta nenākusi. Tā arī šiem nabagiem – labi, ka prāta nav, citādi no vilšanās būtu jākarās nost. Vēl tos sarkanos palagus plivina, nožēlojami.

 4. Redzēs, kāda būs jaunā LSP programa.
  Iepriekšējā bija 1:1, kā bijušajai PSKP. Ar visu strādnieku šķiras uzvaru pār ekspluatātoriem visā pasaulē.

 5. Šitas krievu nacisma un imperiālisma sulainis grib iztaisīties par “sociālistu”? Tas cilvēciņš ir galīgi aptaurēts.

 6. Deģenerējoši un nožēlojami….

 7. dabai visādi vajadzīgi !
  Ja nebūtu tās sarkanās lupatas, es būtu viņu pulciņā, un domāju, ne tikai es …

 8. Rubiks jau paliek smieklīgs ar saviem nodrāztajiem komunistu saukļiem, žēlojoties, ka nav atbalsta tautā. Bet pašiem šīs idejas uzturētajiem jau smiltis birst, tomēr viņi joprojām nesaprot, ka viņu laiks ir neatgriezeniski pagājis.

 9. Vai nebūtu korekti teikt “nepilns 100”? Bildē saskaitiju apm. 50.
  Un nosaukt vārdus vismaz tiem 4, kas uz skatuves?

 10. “Vairāk kā simts” – nu cik 2 vai 3. Pēc virsraksta varētu secināt, ka vesela ļaužu lavīna. Nekā nebija!
  Nožēlojami tipiņi, kam derīguma termins sen notecējis – ja vispār tie ir bijuši kādreiz derīgi – un mēs zinam, ka lūk, nekad tie nav bijuši derīgi. Laikam gatavojas uz 9. maija svinībām kad varēs ar abām rokām krutku turēt.

 11. Sarkanas cepuriites,sarkani karodzini un melnas dveeseliites no komunisma seergas…..

 12. padoms sarkanajiem taarpiem! Atbildēt

  Beidziet planeet ar saviem karogiem,dziivie mironji!

 13. Ja te tik slikti,vaalee tik prom uz savu veren plaso zemi.Kadas probleemas.Pasi atnaacat neluugti,uztaisijat 60 gados bardaku un tagad raudat,ka viss slikti.Zem utaino sarkanaa zaabaka bija labaak,bl…..

 14. Kada komunisma paradizee vins nokljus? Komunistu ellee un muuzigajas liesmaas sitas vecis.\tam otram jau meele paarkaarusies par luupu…Sausmas dziivas.

 15. Ir Latvijā viena persona,kurš,kaut arī neārstējami slims,tomēr cer,ka vismaz pēc aiziešanas nokļūs komūnisma paradīzē.Ko un kam viņš vēlas pierādīt,jeb parādīt?Žēl pat paliek vecā kompartijas biedra…

Draugiem Facebook Twitter Google+