×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
24. februāris, 2013
Drukāt

Leģionāri uzvar zvaigžņu spēlē, latvieši konkursos

zvaigznes-23.22

Ar aizraujošu Leģionāru izlases 92:86 uzvaru un efektīgiem konkursiem Valmierā tika aizvadīta LBL Zvaigžņu spēle.

Zvaigžņu spēli ar nelielu pārsvaru uzvarēja LBL spēlējošo leģionāru komanda. Šoreiz pat bez spožākās ārzemju zvaigznītes mūsu laukumos Ērla Roulenda, kurš ģimenes apstākļu dēļ devies uz Ameriku. Svarīgāks par rezultātu gan bija kopā būšanas prieks un iespēja sezonas laikā konkurentiem satikties brīvā gaisotnē. Par zvaigžņu spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts 15 punktus guvušais Pīdžejs Hils no BK “Jēkabpils”, lai gan daudziem šķita, ka to tomēr bija pelnījis LBL komandā 29 punktus guvušais Jānis Timma. Jo šādās spēlēs nav zaudētāji!

Bumbas triekšanā grozā bija gan izdoma, gan elpu aizraujoši lidojumi. Latviešu puikas pierādīja un parādija, ka gaisā spēj noturēties pat ilgāk kā aizjūras zvaigznes un viens otrs triks liktu aiz sajūsmas pūst un elst arī NBA apcirkņos. Jau trešo gadu pēc kārtas šo konkursu uzvarēja “LU” komandas spēlētājs Kristaps Dārgais, taču šoreiz viņam varens konkurents bija pašlaik ventspilnieks Jānis Timma. Abu triki bija efektīvi, mūsu klubos spēlējošos ārzemniekus atstājot atvērtām mutēm.

Par trīspunktu metienu karali šogad kļuva baronu līderis Māris Gulbis. Finālā sasniegtie 17 punkti nav pats augstvērtīgāklais rezultāts, bet kam mest vairāk, ja fināla konkurenti, pērnā gada uzvarētājs jūrmalnieks Edgars Indāns un vefietis Donāts Zavacks bija spējuši vēl mazāk – attiecīgi 11 un 15. Līdzīgā konkursā dāmām uzvarēja liepājniece Kristīne Cirša.

Basketbola elementu veiklības konkursā ātrākais bija Dairis Bertāns, treneru tālmetienu konkursu vinnēja liepājnieks Kaspars Mājenieks, labākās karsējmeitenes izrādījās “LU” komandai. Bet mājās no Valmieras gandarīti brauca visi – organizācijas un šova ziņā šī bija labākā pēdējo gadu LBL zvaigžņu spēle. Vienīgi līgas vadība saviem dalībniekiem svētkus neļāva izbaudīt ar īstu pēcgaršu – jau vakar astoņas komandas metās regulārās sezonas virpulī.

 

LBL Zvaigžņu spēle

LBL izlase – Leģionāru izlase 86:92 (30:33, 57:55, 73:74). Timma 29, K. Bērziņš, Bertāns pa 11, Peiners 8, Gulbis 7, Iļjins, Dārgais pa 6, Bricis, J. Bērziņš pa 4, Ozols, Rudmiezis, Janičenoks; Daniels, Hils pa 15, O’Braiens 14, Kembels 13, Heinzs, Kavaļausks pa 7, Keins, Zavacks pa 6, Pleiters 5, Simss 4, Kaldvels.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+