×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
28. septembris, 2015
Drukāt

Lemj par izslēgšanu no partijas

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Februārī Andris Vilks noraidīja pārmetumus par plosīšanos dzērumā.

Pēc video publiskošanas portālā “pietiek.com”, kurā redzams, kā Nacionālās apvienības (NA) Rīgas domes deputāts Andris Vilks dzērumā cenšas iekaustīt neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķus, kuri viņam cenšas sniegt palīdzību, šodien tiek lemts par viņa izslēgšanu no partijas.

NA līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars sacīja – iepriekš, kad Vilks nolika Saeimas deputāta mandātu, partijai nebija precīzas informācijas, kas tieši noticis, bet tikai cilvēku atstāsti. Toreiz Vilka teiktais nesakrīt ar to, kas tagad redzams internetā pieejamā video, piebilda politiķis. Ņemot vērā video redzēto, Dzintars neredz iespēju partijai turpināt sadarbību ar Vilku. Pats Vilks atzinis, ka neplāno nolikt Rīgas domes deputāta mandātu. Video redzētajā uzvedībā viņš vaino gūto galvas traumu un nelielu alkohola devu.

Vilks 19. februāra vakarā tika atrasts guļam uz ielas, tāpēc ātrā palīdzība viņu nogādāja slimnīcā. Jau tolaik izskanēja informācija, ka Vilks sarīkojis nekārtības gan slimnīcā, gan neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnā. Vilks pēc tam paziņoja, ka nolēmis nolikt parlamentārieša mandātu, lai “nemestu ēnu” uz sevis pārstāvēto politisko spēku. Tas gan netraucēja viņam atgriezties darbā Rīgas domē.

Līdztekus visam dienesta izmeklēšanā tiek skaidrota arī neatliekamās medicīniskās palīdzības filmētā materiāla noplūde medijos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+