Sports
Hokejs

LHF prezentē Rīgas domei, kas ir pasaules čempionāts hokejā0


Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.
Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas Hokeja federācija (LHF) tuvāko divu mēnešu laikā izstrādās sadarbības modeli ar Rīgas domi par 2021.gada pasaules čempionāta organizēšanu, aģentūrai LETA atklāja LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

LHF vadība šodien tikās ar Rīgas vicemēru Oļegu Burovu (GKR), lai iepazīstinātu ar prezentāciju par 2021.gada pasaules čempionātu un tā ieguvumiem Latvijai un galvaspilsētai.

“Tikšanās laikā prezentējām, kas ir pasaules čempionāts un ko tas nozīmē valstij un pilsētai – kādi viesi ieradīsies, kādi pasākumi notiks, cik žurnālisti atbrauks, un cik miljoni eiro plānotajiem pasākumiem tiks tērēti. Prezentējām, ko nozīmē pasaules čempionāts Latvijai un tās galvaspilsētai Rīgai.

Skaidrs, ka tikai par saviem līdzekļiem nevaram noorganizēt pasaules čempionātu un mums vēl nav atbildes no valsts par tās sniegto atbalstu, tāpēc meklējam atbalstu un partnerību arī citur.

Čempionāts nav tikai Latvijas turnīrs – tās ir meistarsacīkstes, kas notiks Rīgā un Latvijā. Tā būs pilsētas un valsts vizītkarte,” skaidroja Koziols.

Saistītie raksti

“Vienojāmies, ka divu mēnešu laikā izstrādāsim sadarbības līgumu, kurā tiks iestrādātas konkrētas sadarbības formas, modeļi un apjomi,” atklāja Koziols, kurš vēl nevarēja atklāt, kāda apjoma atbalsts no pilsētas būs nepieciešams, lai gan par to mēģinās vienoties minēto divu mēnešu laikā.

Koziols norādīja, ka Rīgas domes attieksme tikšanās laikā bijusi pozitīva.

2021.gadā Rīgā notiks 85.pasaules čempionāts hokejā. Ceturto reizi pasaules čempionāta vēsturē tas notiks divās valstīs – Baltkrievijā un Latvijā, no 7.maija līdz 23.maijam.

LA.lv
LE
LETA
Sports
Bijušajam pasaules rekordistam tramplīnlēkšanā diagnosticēts vēzis
18 stundas
LA
LA.LV
Sports
Liepājā notiks starptautisks šoudauna turnīrs
19 stundas
LE
LETA
Sports
Par labāko jauno futbola aizsargu uzskatītais de Lihts spēlēs Turīnā
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
23 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
15 minūtes
LE
LETA
Dabā
Trešdien augs jauni lietus mākoņi
17 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas galvenā problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Galvenā problēma esam mēs, kad…
33 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Strīķe: JKP iziešana no valdības sēdes ir “dzeltenā kartīte” Kariņa valdībai 6
10 stundas