×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.4°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
17. februāris, 2017
Drukāt

Lidostā nav pārbaudīti 38 ieceļotāji: sāk kriminālprocesu (2)

Foto - LetaFoto - Leta

Uzsākts kriminālprocess par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai, informē Valsts Robežsardze.

Ceturtdien tika konstatēts, ka lidostā “Rīga” 38 no Londonas ieceļojošie pasažieri tika novirzīti uz Šengenas terminālu, kā rezultātā šiem pasažieriem netika veikta robežpārbaude.

Valsts robežsardzē par minēto faktu uzsākts kriminālprocess par personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai.

Starptautiskās lidostas “Rīga” rīcībā nav oficiālas informācijas par Valsts robežsardzes ierosināto kriminālprocesu saistībā ar kļūdainu no Londonas ielidojušo pasažieru novirzīšanu.

“Lidosta var apstiprināt, ka šāds incidents ir noticis: nepareizi novirzītos pasažierus pamanīja un, operatīvi reaģējot, aizkavēja un nodeva Valsts robežsardzei lidostas Drošības dienests,” komentē lidostas pārstāve Laura Karnīte.

Starptautiskās lidostas “Rīga” Virszemes apkalpošanas dienests neveica šā reisa apkalpošanu un incidentā nav iesaistīts.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un atkal neviens nav “iesaistits”, neviens nav vainigs,neviens neko nezin.Si masveidiga “nezinasana” no atbildigajam institcijam un personam apdraud Valsts drosibu.Atbildigas institucijas un personas ir janodod tiesa par Valsts nodevibu. Pie Valsts nodevibas skaitas ari komerciala darbiba,ja ta apdraud Valsts ieksejo vai arejo darbibu.Kremla cekistu politiska apvieniba,ES un NATO Valsti Latvija,SC kopa ar savam SIA`am ne tikai spiego un izplata dezinformaciju bet ari regulari izlaupa Valsts budzetu.
    Kad beidzot tiks ieverotu un izpilditi visi likumi ?

  2. Ka vienmer mums vis kartiba . Problemas ir tur viniem .

Draugiem Facebook Twitter Google+