Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
12. oktobris, 2015
Drukāt

Lidostā “Rīga” aiztur trīs meklēšanā esošus Latvijas pilsoņus

Foto - LETAFoto - LETA

Lidostas “Rīga” robežkontroles punktā konstatēti trīs no Londonas un Mančestras ielidojuši Latvijas pilsoņi, kurus meklē policija, aģentūru BNS informēja robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone.

Savukārt Terehovas robežkontroles punktā konstatēts Latvijas nepilsonis, kurš būdams policijas meklēšanā, mēģināja izceļot no valsts.

Visas personas aizturētas un nodotas Valsts policijas amatpersonām.

Robežsardze informē, ka aizvadītajās brīvdienās Pāternieku un Grebņevas robežkontroles punktos ieceļošana Latvijā liegta vienam Krievijas un vienam Baltkrievijas pilsonim, jo ārzemniekiem nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas, savukārt Silenes robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Krievijas pilsonim, jo ārzemnieks nevarēja pamatot ieceļošanas mērķi un apstākļus. Visas personas atgrieztas uz izceļošanas valstīm.

Savukārt aizvadītajās brīvdienās izceļošana no valsts liegta trīs Latvijas valsts piederīgajām.

Terehovas robežkontroles punktā konstatēta viena Latvijas nepilsone, kuras pase nav derīga ceļošanai ārpus Šengenas zonas valstu teritorijas, savukārt Silenes un lidostas “Rīga” robežkontroles punktos konstatētas divas Latvijas pilsones, kurām nebija derīgu ceļošanas dokumentu – vienai no sievietēm bija beidzies pases derīguma termiņš, bet otra pēc uzvārda maiņas nebija nomainījusi pasi. Visām trim personām liegta izceļošana no Latvijas.

Uzturēšanās nosacījumu pārkāpumi konstatēti pieciem ārzemniekiem.

Silenes, Terehovas, Pāternieku un lidostas “Rīga” robežkontroles punktos konstatēti divi Ukrainas, divi Krievijas un viens Baltkrievijas pilsonis, kuri bija pārkāpuši uzturēšanās nosacījumus Šengenas zonas valstu teritorijā. Lietvedība vienam Ukrainas un vienam Krievijas pilsones administratīvo pārkāpumu lietās netika uzsākta, savukārt pārējās personas sauktas pie administratīvās atbildības.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+