×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
30. decembris, 2015
Drukāt

“Lielais dzintars” noslēdzis līgumu par koncertdarbību, meklēs māksliniecisko vadītāju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gada izskaņā SIA “Lielais Dzintars” un VSIA “Liepājas simfoniskais orķestris” noslēguši sadarbības līgumu par koncertdarbības nodrošināšanu Liepājas koncertzālē 2016.gadā, LA.lv pavēstīja “Lielais Dzintars” pārstāve Elizabete Hartmane.

Parakstot līgumu, koncertzāles vadītāja Baiba Bože uzsver: “Sadarbības līguma noslēgšana tikai vēlreiz norāda jau vairākkārt teikto – Liepājas koncertzāle reģionu kontekstā ir unikāla, jo mums ir pašiem savs profesionālais orķestris, ar kuru kopā tiek veidots koncertzāles pamata saturiskais piedāvājums, tādēļ abpusēja sadarbība ir mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Esam gandarīti, ka organizāciju savstarpējās attiecības ir ne tikai kā telpu nomniekam ar iznomātāju, bet arī kā līdzvērtīgiem partneriem mākslinieciskos jautājumos.”

“Šajā gadā ir notikušas lielas un labas lietas Liepājas Simfoniskā orķestra dzīvē. 2015.gads ir tiešām vēsturisks pagrieziena punkts mūsu darbībā,” – uz notikumiem aizvadītā gada šķērsgriezumā atskatās LSO valdes loceklis Uldis Lipskis.

Tāpat Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” nākamā gada pirmajos mēnešos plāno izvēlēties koncertzāles māksliniecisko vadītāju. Amata pretendentu visdrīzāk noskaidros, veicot personāla atlasi. Pašlaik koncertzāles komanda strādā pie kritēriju izstrādes, lai noteiktu nepieciešamās prasības pretendentiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+