×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. augusts, 2014
Drukāt

Lielbritānijā konteinerī atrod 31 cilvēku (3)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

View of an entrance to Tilbury Docks, east of London on August 16, 2014, where one man was found dead and 19 people, including seven children, were taken to hospital on Saturday after they were discovered inside a shipping container at the British port. Some 31 people, the dead man included, were found inside the container which had arrived on a ship from the Belgian port of Zebrugge and was being unloaded by the Port of Tilbury authorities. AFP PHOTO / CYRIL VILLEMAIN

Sestdien Lielbritānijas ostā konteinerī atrasti vairāk nekā 30 cilvēki, no kuriem viens jau bija miris, bet vēl 19 cilvēki, ieskaitot septiņus bērnus, nogādāti slimnīcā.

31 cilvēks tika atrasts konteinerī Tilberijas dokos uz austrumiem no Londonas. Konteineris ieradies ar kuģi no Beļģijas ostas Zēbriges.

“Iekšā tika atrasts 31 cilvēks, ieskaitot pieaugušos un abu dzimumu bērnus,” sacīja Eseksas policijas preses pārstāvis. “Viens vīrietis diemžēl bija miris un pārējiem bija smagas veselības problēmas. Viņiem palīdzību sniedz ātrās palīdzības vienības un viņi tiek nogādāti vietējās slimnīcās.”

Daudzi konteinerī atrastie cilvēki cietuši no organisma atūdeņošanās.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Visi no Afganistānas,neviens neprot angļu val. un nav nekādu dokumentu,bērni ir vairāk, jā un daudz sievietes.Atpakaļ jau droši neizraidīs,dzīvos tais bēgļu nometnēs un saņems kādu pabalstu!

  2. Varu iedomaties kadi siem cilvekiem bija dzives apstakli ka nonaca lidz tadam galejibam! Cik ilgi musu valdiba darbosies lai latviesi begtu konteineros…

    • Столько-сколько будешь за них годосовать.
      А ты будешь за них голосовать-ведь русские идут:)

Draugiem Facebook Twitter Google+