Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
11. marts, 2016
Drukāt

Liepājā plosās riepu dūrēji

Foto-LETAFoto-LETA

Ilustratīvs attēls

Aizvadītajā diennaktī Liepājā sešām automašīnām pārdurtas riepas, līdzīgi gadījumi Liepājas pusē fiksēti arī iepriekšējās dienās, informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Daiga Valdmane.

Riepu pārduršanas gadījumi aizvadītajā diennaktī konstatēti J.Asara, Riņķu, Elizabetes un Stārķu ielās. Kopumā vienas nakts laikā pilsētā ir apskādētas sešas automašīnas. Vairākiem transportlīdzekļiem pārdurtas divas riepas, bet kādai automašīnai “Golf” sabojāti visi četri riteņi.

Automašīnu īpašniekiem nodarītie zaudējumi vēl tiek precizēti, bet policija veic sīkāku apstākļu noskaidrošanu.

Arī 9.marta rītā kāds autovadītājs Liepājā bija konstatējis, ka pie mājas atstātajam automobilim “BMW” ir pārdurtas trīs riepas, tādējādi radot īpašniekam zaudējumus vairāku simtu eiro apmērā. Savukārt 7.marta vakarā arī Priekulē kāds autovadītājs pamanījis, ka pie mājas novietotajam automobilim “Audi 80” pārdurta riepa.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+