×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
23. februāris, 2015
Drukāt

Liepājā šovakar atklās izstādi izrādi “Endij Vorhol, tas Tu?”

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Šovakar, 23. februārī, Liepājā, pasākumu norises vietā 18.23, tiks atklāta izstāde – izrāde “Endij Vorhol, tas Tu?”, kuras laikā kurzemnieki tiks aicināti pieredzēt atmosfēru, kāda iespējams valdījusi pasaulslavenā amerikāņu mākslinieka Endija Vorhola un citu viņa laika biedru – mākslinieku darbnīcās.

“Ja kāds grib uzzināt visu par Endiju Vorholu, vienkārši jāpaskatās uz audeklu virsmām, manām filmām un mani, un tur es esmu. Tur aiz tā visa nekā nav.”

“Endij Vorhol, tas Tu?” ir laikmetīgās mākslas objektu izstāde. Tā ir performatīva kompozīcija un pārdomas par 20. gadsimta otrās puses mākslu, kurā Endija Vorhola tēls kā atskaites punkts sadzīvo ar viņa un viņa laikabiedru, pazīstamu mākslinieku, darbu skatuviskām kopijām. Darba centrā ir nekas, ko tik laikmetīgi mums ir piedāvājis postmodernisms. Mākslas objektu izstādes-izrādes pirmizrāde notika 2014. gada martā Rīgā, Arhitektūras un mediju centrā h2O 6.

Radošā komanda – režisore Kristīne Vītola, aktieri Andis Strods, Iveta Pole, Jana Čivžele, scenogrāfs Rūdolfs Baltiņš, mūziķis Matīss Runtulis (DJ Mr.Myster) un gaismu mākslinieks Jānis Sniķers – aicina ikvienu interesentu viena vakara un pāris stundu laikā piedzīvot vēl nebijušu izrādes versiju. Vietu skaits ierobežots, tāpēc organizatori aicina biļetes iegādāties savlaicīgi.

Neliels ieskats izrādē

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+